#2015-12-17 09:52:49 

MerryLu

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Braniewo

Wiek: 49

Cześć, jestem z Wielkopolski i zastanawiam się, czy gdzieś w pobliżu Poznania można spędzić urlop nad jeziorem. Zdarzyło mi się już wypoczywać na Mazurach, ale obecnie nie mogę sobie pozwolić na tak daleki wyjazd, a uwielbiam jeziora, nie tylko mazurskie. Czy moglibyście polecić mi jakiś fajny ośrodek wypoczynkowy w Wielkopolsce lub w okolicach?
#2015-12-17 12:08:34 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Ja znam trzy komfortowe domki nad jeziorem Brzezina Agroturystyka to kraina, która ma wiele do zaoferowania pod względem turystycznym. Byłem tam dwa razy – domki znajdują się na pograniczu Wielkopolski i Kujaw, w otoczeniu lasów i łąk. Raz mieszkałem z żoną w domku wśród róż, a drugi raz, z żoną i dziećmi – w domku lawendowym.

#2015-12-17 14:28:31 

MerryLu

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Braniewo

Wiek: 49

Ale pomysłowe nazwy. Brzmi zachęcająco, jednak nie wiem, czy można tam znaleźć inne atrakcje oprócz wspomnianego jeziora, lasów i łąk.
#2015-12-17 14:36:44 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Jeśli będziesz mieć samochód, to w promieniu kilku albo kilkunastu kilometrów znajdziesz wiele atrakcji turystycznych, np. skanseny i muzea. Ośrodek stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzania okolicy. Tak więc myślę, że można tam spędzić udane wakacje nad jeziorem Brzezina Agroturystyka to region, który kryje wiele mało znanych, ale atrakcyjnych turystycznie miejsc.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015