#2019-09-13 12:27:03 

Czekistka

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Sopot

Wiek: 19

Gdzie znajde salon samochodowy Reanult w Krakowie, bo wiecie niedawno się przeprowadzilam do tego miasta i jeszcze się dobrze nie zadomowiłam. Może podacie kilka adrsow i numery telefonow będę wdzięczna za pomoc. A jak już kupie samochód to może wrzuce fotkę na forum!
#2019-09-13 12:47:10 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Nigdy nie zrozumiem co kobiety zachwca tak we francuskich samochodach marki Renault, przeciez tego typu samochody maja stosunkowo słaby silnik i słabe przyspieszenie, do jazdy po miescie może to się sprawdzi, ale na dluzsze trasy już niekoniecznie.
#2019-09-13 14:46:14 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

Ale zauważ, że gro kobiet i nie tylko, szuka właśnie takiego aut. To znaczy zależy im, zeby sprawnie przejechać przez miasto, do pracy, odwieźć do szkoły dzieci czy po zakupy. A trzeba przyznac że salony Renault maja najlepszą oferte na samochody miejskie czy rodzinne. Aby sprwdzic, który Salon samochodowy Reanult w Krakowie jest najblizej twojego miejsca zamieszkania to wejdz na https://dealerzyaut.pl/salon-renault/krakow znajdziesz tam adresy autoryzowanych salonow. Możesz tez poczytać porad ekspertów, na co zwrocic uwage wybierając model samochodu.
#2019-09-13 17:05:39 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

No niby tak, ale jeśli już mowa o samochodach miejskich czy typowo rodzinnych to równie dobrą ofertę ma Toyota, a do tego prawie kazdy model auta ma 7 poduszek powietrznych w standardzie, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Według statystyk najchętniej kupowane są takie modele jak Corolla, RAV4 czy Yaris.
#2019-09-13 19:20:00 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Ja już od kilku lat akurat mam miniwana Toyota Verso i jestem bardzo zadowolony a adres autoryzowanego salonu znalazłem w necie. Spisalem sobie adresy zadzwoniłem i umowiłem sie na jazde próbną, to najlepszy sposob aby dopasować do siebie odpowiedni modelauta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015