#2017-03-21 22:48:31 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Jak w temacie zaznaczyłem, chcę się dowiedzieć, gdzie mogę kupić maszynę do produkowania schodów. Powoli kończymy budowę kilku domów, zabieramy się za wykończenia, a wysiadła nam zakładowa maszyna, kiedy jest nam właśnie teraz najbardziej potrzebna. Możecie polecić jakąś dobrą i sumienną firmę, która oferuje takie urządzenia w rozsądnej cenie?
#2017-03-21 23:58:37 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Nie są to małe i tanie sprzęty więc pewnie jest niewiele firm, które zajmują się ich dystrybucją. Pewnie jakbyś poszukał w sieci to coś się znajdzie.
#2017-03-22 00:42:10 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Niestety należę do pokolenia, które nie potrafi posługiwać się komputerem. Syn zarejestrował mnie na forum i powiedział, że tutaj pewnie czegoś się dowiem, dlatego liczę po prostu na linki, numery telefonu, adresy tak żebym bez problemu mógł znaleźć firmę.
#2017-03-22 02:47:04 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

To niestety ja nie pomogę bo totalnie nie interesuję się takimi maszynami, ale mam kolegę, który pracuje w fabryce mebli to zapytam się jego i może coś doradzi. Odezwę się jak coś będę wiedział.
#2017-03-22 05:41:11 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

W naszym zakładzie stolarskim w zeszłym roku wymienialiśmy maszyny do produkcji schodów i korzystaliśmy z usług świetnego sklepu internetowego. Ich ofertę można znaleźć na stronie http://www.mtm-maszyny.pl/pl/246-maszyny-do-schodow-i-listew. Obrabianie stopni, poręczy oraz tralek i wielu innych elementów, których nazw nie będę wymieniać stało się łatwiejsze niż przed wymianą sprzętu. Oferują oni też w pełni skomputeryzowane maszyny, które usprawniają pracę jeszcze bardziej, ale nie orientuję się w ich cenach ani nie jestem w stanie powiedzieć jak działają.
#2017-03-22 06:20:13 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Jestem świeżo po rozmowie z kolegą i powiem, że polecił mi tę samą firmę, a pracuje on w ogromnych zakładach meblowych, więc nawet tak wielkie przedsiębiorstwa zaopatrują się u nich w maszyny. Mówił też, że w ogóle wszystkie prasy, pilarki, frezarki od nich odznaczają się świetną wytrzymałością. Śmiało maszyny pociągną kilka lat! Jak coś mógłbyś też postawić na używaną, ale to już jest ryzyko - nigdy nie wiadomo, ile lat korzystał z niej poprzedni właściciel.
#2017-03-22 08:31:43 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Właśnie o taką pomoc mi chodziło! Dzięki panowie, maszyna już zamówiona:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015