#2017-02-19 23:34:04 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Witam wszystkich na tym forum. Chciałbym o coś zapytać, otóż piszę pracę dyplomową na studiach z administracji i niestety, ale już teraz wiem, że nie wyrobię się w jej napisaniu. Chciałbym komus to zlecić, żeby napisał w dość ekspresowym tempie. Nie wiem jednak która firma podejmuje się takich zleceń.. widziałem liczne oferty na necie ale to wiadomo, że nie zgłoszę się do pierwszej lepszej firmy. Akurat w tej dziedzinie to chciałbym mieć pewność, że ktoś bardzo rzetelnie i profesjonalnie podejdzie do mojego zlecenia. To jak.. ktoś zna firmę, która się jednak zajmuje pisaniem prac dyplomowych i może mi coś dobrego polecić?
#2017-02-20 01:42:55 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

No ja też jestem na studiach na administracji i zleciłam napisanie pracy tej firmie: http://twojredaktor.pl/praca-administracja.html ;) jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wyników pracy. Redaktorzy są bardzo mili, rzetelni i można z nimi wszystko fajnie skonsultować ;) to miła odmiana od mojego promotra, który jest opryskliwy i nic mu się nie podobało. Myślę, że TA praca w końcu spełni jego wygórowane oczekiwania ;)
#2017-02-20 03:37:14 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

No proszę, to teraz przynajmniej wiem że są takie fajne firmy piszące prace dyplomowe.. chyba się do nich zwrócę, bo moja dizewczyna też się męczy z pisaniem pracy i tak wspólnymi siłami próbujemy jej pomóc.
#2017-02-20 06:18:42 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Wspaniale! Wszystko mi przypomina o pisaniu pracy dyplomowej, ech…
#2017-02-20 08:38:13 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

To samo miałam napisać xD choć w sumie taka opcja kupienia pracy jest nad wyraz interesująca.. w sumie musze się zastanowić nad tym, bo mam ochotę kupić sobie pracę i mieć wszystko z głowy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015