#2017-02-09 05:31:33 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

No witam wszystkich na tym forum. Chciałbym sobie wynająć dobrego detektywa w Lublinie. Chciałbym bowiem zdobyć dowody w pewnej sprawie, która jest między mną a moim wspólnikiem. Podejrzewam, że porwadzi trochę nieczystych interesów na boku i coś coraz mniej zaczyna mi być wiarygodny.. bardzo mi zależy, żeby jednak określić na czym stoję i nie chcę potem się wkopać we współpracę z oszustem. Jak ktoś zna dobre biuro to proszę o kontakt
#2017-02-09 06:25:06 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Ja korzystałem z firmy monos24.pl i pomogli mi w postępowaniu spadkowych i windykacji należności. Firma ma naprawdę solidną reputację i z tego co o nich wiem, to jednak praktycznie każdy kto się do nich zgłosił miał rozwiązaną sprawę. Także jak zależy Ci na powodzeniu tego Twojego małego prześwietlenia wspólnika to idź do nich
#2017-02-09 08:58:24 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Ja też mogę polecić Monos24 jako najlepsze biuro detektywistyczne w Lublinie, które wykonało wywiad środowiskowy mojego znajomego, który też wydał mi się nieszczery w kwestiach finansowych.. wykryli, że dorabia na boku i prowadzi wiele dziwnych interesów, czym samym mnie okłamał, bo ciągle mówił, że nie ma pieniędzy i nie może mi oddać mojego długu itp.. także zdziwił się grubo jak rzuciłem mu w twarz dowody i zażądałem spłaty długu, albo idę do sądu. Także bardzo polecam te firme bo pomogli mi naprawdę bardzo mocno
#2017-02-09 10:37:47 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

też w takim wypadku musze się zgłosić do detektywa bo nie podobają mi się znajomi nowi mojego meża.. są jacyś podejrzani i wyglądają mi naprawdę bardzo nielegalnie.. boję się że się w coś wpakował, a ja nie chce na to patrzeć wszystko
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015