#2017-02-02 21:29:58 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Witam. Poszukuję firmy, która robi na zamówienie szyldy reklamowe. Zależy mi na szerokiej ofercie takiej firmy, bo nie jestem jeszcze do końca zdecydowany na konkretny rodzaj tablicy. Zależy mi też żeby pracownicy mieli fachową wiedzę i sensownie potrafili wytłumaczyć różnice między różnymi rodzajami i tak dalej, bo sam do końca się na tym nie znam. Polecicie mi coś sprawdzonego?
#2017-02-02 22:00:54 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

A czym mogą się różnić od siebie szyldy reklamowe? Kształtem i kolorem? To chyba już zależy typowo od profilu działalności, kolorów logo Twojej firmy itp., a nie od porad kogoś z firmy zajmującej się reklamą…
#2017-02-03 00:57:40 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Nie chodzi o kolor i kształt. Są różne typy szyldów reklamowych, z różnych materiałów i tak dalej, a ja się na tym osobiście nie znam. Więc chce kogoś kto mi opowie trochę o danym rodzaju żebym wiedział jaki będzie dla mnie najlepszy.
#2017-02-03 03:43:31 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Dobra firma reklamowa to i z kolorem i kształtem powinna człowiekowi doradzić, żeby wszystko wyglądało, więc nie rozumiem oburzenia kolego wyżej w tej kwestii. A jeśli chodzi o sprawdzoną firmę wykonującą szyldy reklamowe to polecam zajrzeć tutaj: http://reklamarekart.pl/index.php/tablice-szyldy. Mają naprawdę szeroką ofertę, dużo różnych typów tablic. Z różnych materiałów, podświetlane albo zwykłe. Ceny bardzo przystępne i wiele zdjęć wykonanych do tej pory przez nich projektów, więc można sobie obejrzeć czy wgl to Ci odpowiada.
#2017-02-03 05:35:07 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Dzięki wielkie już sobie zaglądam na ich stronę i przejrzę co mają w ofercie. Zamawiałaś kiedyś coś od nich?
#2017-02-03 06:20:26 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

I to nie raz, i nie tylko tablice reklamowe. Robią też pieczątki i ulotki i wiele innych rzeczy, przejrzyj sobie ich ofertę, bo może coś od razu jeszcze Ci się przyda i ustalisz za jednym razem. Bardzo fajnie idzie się z nimi dogadać no i zawsze wywiązują się z terminów, co moim zdaniem jest bardzo istotne.
#2017-02-03 08:45:56 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Prawda, trzymanie się terminów ma bardzo duże znaczenie. Dziękuję w takim razie raz jeszcze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015