#2017-01-05 02:06:39 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

Witam wszystkich forumowiczów. Szukam apteki w Gdańsku, do której mogę podjechać po pracy, albo przed nią, pracuję w godzinach 8-17 więc domyślam się, że łatwo nie będzie ze znalezieniem apteki otwartej w tych godzinach. Jednak spróbuję. Dodatkowo zależy mi na tym, by w tej aptece można było kupić bez problemu leki bez recepty.
#2017-01-05 02:36:04 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

O jakie leki Ci chodzi? Wiadomo, ze nie wszystkie kupisz bez recepty.
#2017-01-05 04:21:44 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

To dla mnie krępująca tematyka, aczkolwiek jesteśmy na anonimowym forum, więc raczej nie powinienem się wstydzić, nie wiesz nawet jak mam na imię. Otóż chcę kupić jakieś środki wzmagające płodność. Do lekarza na pewno nie pójdę. Dlatego właśnie zależy mi, na zakupie jakichś preparatów niewymagających recepty.
#2017-01-05 05:43:19 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Jeśli się wstydzisz iść do lekarza, możesz też czuć się niekomfortowo, stając twarzą w twarz z farmaceutą, w otoczeniu kilkoro ludzi obecnych w aptece. Możesz kupić wybrany przez Ciebie suplement w aptece w Gdańsku, ale przez Internet. Wtedy zapłacisz kilka złotych za kuriera, ale będzie to dla Ciebie na pewno dużo mniej wstydliwe, poza tym wygodne – zakupione produkty zostaną dostarczone pod Twoje drzwi. Na stronie internetowej sieci aptek, AptekiGemini.pl, przeczytasz w jaki sposób realizowane są zakupy online.
#2017-01-05 07:47:31 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Wejdź na stronę internetową: http://aptekigemini.pl/apteki/pomorskie,gdansk,8. Tam znajdziesz zarówno godziny otwarcia apteki, jak i mapę dojazdu. Na ulicy Trzy Lipy jest apteka Gdańsk dostosowuje się do Twoich możliwości, ponieważ od poniedziałku do piątku jest zamykana o godzinie 20. Z kolei w sobotę możesz zrobić zakupy przed godziną 18, a w niedzielę jest to godzina 16.
#2017-01-05 09:38:10 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

Mieszkam na ulicy Alfreda Nobla, więc według mapki nie będę miał daleko. Aczkolwiek chyba jednak zdecyduję się na zakup w aptece internetowej, ze względu na komfort.
#2017-01-05 12:29:26 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Też zrobiłbym tak na Twoim miejscu. Zresztą kupowałem już w aptece online i dostałem zamówione produkty na drugi dzień.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015