#2016-09-20 01:47:18 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Czołem kochani, jest temat. Z kumplem odłożyliśmy trochę pieniędzy i pomyśleliśmy, że zainwestujemy je w jakiś biznes. Jak zawsze w takich sytuacjach pojawia się pytanie, w jakim kierunku pójść. Pojawiła się idea, żeby organizować eventy dla dzieciaków. Zabawa, sport i tym podobne historie. Co Waszym zdaniem mogłoby się znaleźć w naszej ofercie, żeby klienci walili drzwiami i oknami? ;)
#2016-09-20 03:15:18 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Z tym waleniem oknami to bym uważał bo tak naprawdę ciężko jest wymyślić dziś coś oryginalnego. Jak chodzicie czasami na jakieś festyny albo pojedziecie nad morze to widzicie co z myślą o dzieciach przygotowali inni. Chyba tym się powinniście inspirować.
#2016-09-20 03:48:25 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Racja, prochu raczej nie wymyślicie ale są rzeczy, które dzieciakom się zawsze podobają. Na przykład to - e-dmuchance.eu/c/1524/zjezdzalnie-dmuchane.html. Jak patrzę na taką zjeżdżalnię to sam ochotę się na niej pobawić. Poza tym takie rzeczy są naprawdę bezpieczne, nie ma ryzyka że coś się dziecku stanie.
#2016-09-20 05:29:43 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Hehe, generalnie mój mąż zawsze mówi że na czym jak na czym, ale na dzieciach i wymyślaniu dla nich zabaw i rozrywek zawsze da się zarobić. Jak pisali koledzy wcześniej to nie musi być nie wiadomo jak oryginalne. Pewnymi rzeczami cieszą się tak samo kolejne pokolenia dzieciaków bo to leży w ich naturze zwyczajnie.
#2016-09-20 07:23:54 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Jestem matką i często mam problem żeby zapewnić swoim synkom jakąś sensowną rozrywkę. W domu nie jest to łatwe – na szczęście mamy ogród i to stwarza pewne dodatkowe możliwości. Jak jest festyn jakiś w okolicy to właśnie te dmuchane zabawki strasznie się im podobają więc wyciągam tych kilka złotych i niech się chłopaki wyszaleją.
#2016-09-20 09:38:22 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Pomysł na biznes z pewnością ciekawy. To prawda, co wcześniej napisano że na dzieciach zawsze da się zarobić, tak samo jak na kosmetykach dla kobiet hehe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015