#2016-09-01 03:47:10 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Hejo ;) Mam sprawę ważną i mam nadzieję, że nowu dacie radę mi pomóc tak jak daliście radę ostatnio mi załatwić te sprawy, które miałam do załatwienia. Wiecie o co mi tym razem chodzi? O meble do jadalni. Tak sobie postanowiłam, że co jakiś czas będę robiła remont jednego pomieszczenia w domu. Nie od razu wszystko oczywiście, żeby finansowo dać radę, ale właśnie teraz padło na to, że chcę zacząć od jadalni. Jakie meble byście mi polecili? I ogóenie wszystko co trzeba wiedzieć o dobrze wyspożonej jadalni chętnie bym poczytała :)
#2016-09-01 04:05:20 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Jak dla mnie to w jadalni musi być po prostu duży stół przy którym się cała rodzina zmieści. I tyle :P No może jeszcze tylko wygodne krzesła, lampa, która wieczorami da bardzo ładne i klimatyczne światło i to tyle. Niczego więcej do jadalni mi nie trzeba, żeby mżna tam było dobrze zjeść i jeszcze posiedzieć przy okazji z rodziną. Żadnego telewizora, radia nic takiego
#2016-09-01 04:43:10 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

No widzę, że kolega ma tutaj bardzo minimalistyczne wymagania. Ale w sumie się zgadzam. Najważniejsze są właśnie stoły i krzesła do jadalni, żeby było przy czym zjeść i odbywać rodzinne narady a cała reszta to już sa szczegóły. Nie zgodzę się tylko z kolegą z tym, że nie ma radia być. Ja bardzo często pracuje w jadalni i bez radia sobie nie wyobrażam w ogóle siedzieć tak po cichu, więc jak najbardziej u mnie tak
#2016-09-01 06:16:55 

MerryLu

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Braniewo

Wiek: 49

Och widze, że dwie różne opinie tutaj mogę znaleźć. No i bardzo dobrze :D Już zamówiłam właśnie nowe krzesła do jadalni które na dodatek są zrobione z drewna. Jadalnia będzie w minimalistycznym stylu zrobiona, posłucham Was. Zawsze miałam wszystkiego pełno, a teraz się ograniczę do jasnych ścian, obrazu i stołu z krzesłami z prawdziwego drewna
#2016-09-01 07:43:44 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

No widzisz a jednak taki minimalistyczny styl zawsze górą. Cieszę się, że podjęłaś decyzję i że jeszcze mieliśmy w tym swój udział, żeby Ci w tym pomóc :)
#2016-09-01 09:55:13 

MerryLu

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Braniewo

Wiek: 49

No to i ja Ci życzę, żeby się dobrze jadło w tej Twojej nowej jadalni. No i powodzenia z dalszymi remontami, bo mówiłaś, że będą kolejne :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015