#2016-08-26 05:06:15 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Witajcie. Wchodzę tutaj znowu, bo znowu jest mi potrzebna Wasza pomoc. Muszę zrobić szkolenie bhp, zanim przystapie z moimi współpracownikami do roboty. Inaczej nas inspektorzy na plac budowy nie wpuszczą i będzie trochę kicha. Macie może jakieś miejsca, gdzie Wy robicie szkolenia? Chętnie się dowiem, gdzie to robicie, żebym też mógł tam pójść i się cieszyć, że zostaliśmy dobrze przeszkoleni i będziemy wiedzieli co robić
#2016-08-26 05:46:48 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Mam wrażenie ostatnio, że jeśli chodzi o bhp Szczecin prezentuje się całkiem dobrze. I wcale tutaj nie przeginam, bo istnieją firmy, który się spisują się świetnie, jeśli chodzi o przeprowadzanie szkoleń. W ostatnim czasie się sporo poprawiło

#2016-08-26 07:36:35 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Tyle to ja też jestem w stanie wywnioskować. Ale znasz może jakąś konkretną firmę, z której usług możemy skorzystać? Chętnie się dowiem, co byś mógł polecić. Bo naprawdę sprawa jest niecierpiąca zwłoki i szukam tutaj konkretnego rozwiązania, które sprawi, że będziemy przeszkoleni i tyle :)
#2016-08-26 09:03:14 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Może sróbuj na szczecin-bhp.pl To jest właśnie jedna z lepszych firm, które się teraz biorą za szkolenia. Powinno Ci się udać to załatwić w szybkim czasie. Tylko nastaw się na to, że szkolenie się naprawdę odbędzie i bdzie przeprowadzone starannie i sumennie
#2016-08-26 10:40:05 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

No to dobrze. O takie szkolenie właśnie mi chodzi mam nadzieję, że tak rzeczywiście to będzie wyglądło
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015