#2016-08-19 08:26:52 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Od niedawna, troszkę przez przypadek, pracuje w charakterze przedstawiciela handlowego, ale szczerze mówiac nie mam do tego dużej smykałki. Moze polecicie mi jakiś rodzaj szkolenia, dzieki ktoremu poprawią sie moje zdolności przekonywania klientów, bo na razie idzie mi to kiepsko.
#2016-08-19 10:41:13 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Do wszystkie potrzebna jest praktyka i doświadczenie. Wiadomo, że na początku zawsze jest ciężko, ale z czasem nabierzesz wprawy. Co do szkoleń, to ciekawy program ma ta firma halibut.pl/. Oni prowadzą szkolenia dla przedstawicieli handlowych, dilerów czy też właśnie dla sprzedawców. Poza tym prowadzą zajęcia z coachingu, także chyba naprawdę znają się na swojej robocie, skoro uczą innych trenerów personalnych i różnej maści szkoleniowców.
#2016-08-19 13:33:21 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Tak jak napisał pan wyżej, doświadczenie przychodzi z praktyką. Co do szkoleń sprzedażowych to warto z czegoś takiego skorzystać. Sprawdź, czy ta Twoja firma czegoś takiego nie opłaca, a jeśli nie to może namów szefa, żeby zainwewestował w Twoje zdolności sprzedażowe:) Zawsze możesz zapisać się też na coś takiego indywidualnie, tylko znajdz dobrą firmę, żeby faktycznie nauczyli Cię czegoś użytecznego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015