#2016-08-18 02:38:29 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Kłaniam się wszystkim. Postanowiłem rozpocząć temat około systemów grzewczych dla ludzi takich jak ja. Czyli poszukiwaczy najlepszych rozwiązań do domu. Wymieniam ogrzewanie i potrzebne mi informacje o najlepszym systemie grzewczym, który rodzaj kotłów polecacie, co będzie tutaj jeszcze niezbędne?
#2016-08-18 03:00:52 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Siemka. Ja tam uważam, że centralne powinno być odpowiednio podłączone, musisz pamiętać przy wymianie grzejników o przepływie, najlepsze są 3/4 cala. Jeśli chodzi o dalsze elementy to poleciłbym mimo wszystko zainstalowanie podgrzewacza do wody elektrycznego czyli mowiąc po naszemu zwyczajny bojler. Co jak co, ale na lato zawsze można na szybko podgrzać sobie wodę do kąpieli. Czytałem tez trochę o hybrydowym ogrzewaniu systemowym wiele osób poleca ten rodzaj grzewczy. Ja póki co jeszcze korzystał z kotła na ekogroszek.
#2016-08-18 05:23:26 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Cześć. Ekogroszek ok. ale pod warunkiem, że kocioł jest z podajnikiem. Jeśli chodzi o dobry sklep to poleciłby Galmet Sp. z o. o., znajdziesz ją sobie pod tym linkiem galmet.com.pl. Co do bojlerów to też jestem zdania, że warto mieć taki podgrzewacz chociażby na wszelki wypadek. Niby modne są teraz solary, bo oszczędność i tak dalej, ale jak jest cykl dni pochmurnych to i tak trzeba skorzystać z innej alternatywy, aby ogrzać sobie wodę do codziennego użytku. Uważam, że nieduży bojler też się przyda w takim przypadku. Co do hybrydowego jeszcze się nie zastanawiałem nad tym, ale też słyszałem, że wiele osób zachwala taki system grzewczy.
#2016-08-18 06:19:42 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

Cześć. Ja mam solary i chwalę. Co prawda w dni mniej słoneczne można zawsze przecież rozpalić sobie w piecu i w ten sposób nagrzać wodę, ale przez większość dni w roku masz cieplutką niemal za free. Co do pieców to polecam te z podajnikiem. Ja w swoim domu zainstalowałem kominek ozdobny w salonie przeszklony też bardzo dobry pomysł na ogrzewanie, a przy okazji zyskuje na wartości dekoracyjnej.
#2016-08-18 08:25:57 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Ja tam jestem za tym co typowe, zwyczajne kotły co.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015