#2016-08-18 00:38:26 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Dzień dobry wszystkim. Szukam dobrej, najlepiej sprawdzonej firmy, aby można było odrestaurować meble salonowe. Niestety mają już kilkadziesiąt lat i czas na nich bardzo się odcisnął, ale są wspaniałe. Ikona klasyki i dobrego stylu lat 40. Czy jest możliwe, aby to w ogóle odrestaurować? Jeśli macie namiar na kogoś odpowiedniego to proszę dajcie znać. Pozdrawiam
#2016-08-18 01:46:30 

DamaKaro

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Frombork

Wiek: 21

Witaj. Z tego co się orientuję to są takie firmy stolarskie, które zajmują się odnawianiem starych, antycznych mebli. Ale nie mam nic konkretnego na myśli bo jak dotąd kupowałam i odsprzedawałam. Nie miałam okazji obcować jeszcze z żadnymi antycznymi meblami.
#2016-08-18 04:39:11 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Witam. Chciałbym wziąć pod uwagę to, ze nie wszystkie antyczne meble można odnowić. Oczywiście spróbowałbym bo to wiadomo, pamiątka rodzinna wazna rzecz. Prace nad renowacją umeblowania są dośc skomplikowane i przyda się tu nie tylko dobry sprzęt, ale i ten fach w ręku. Nie każdy to ma.
#2016-08-18 05:02:23 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Hejka ja również mam podobny problem. Dostałam po swojej babci taki śliczny kredensik do kuchni, ale zupełnie nie wiem jak go odnowić. myślałam już nad tym, aby kupić jakąś farbę olejną i samemu pomalować kredens. Ale jak czytam tutaj, że to trzeba się na tym znać to chyba zrezygnuję. Nikt z was nie odnawiał mebli u stolarzy?
#2016-08-18 05:30:44 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Cześć wam. Ja odnawiałem starą meblościankę i komodę. W sumie dużo nie zapłaciłem. Mogę polecić stefanschulz.pl/. Zajrzyjcie sobie na jego stronę i sami sprawdźcie. Polecam najpierw zadzwonić i zapytać.
#2016-08-18 08:18:48 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Cześć. ja też jestem za tym aby odnawiać stare meble. Mają one swój klimat niepowtarzalny, nie to co te nowoczesne płyty, bo tak dziś wyglądają meble. Ja tam jestem za klasyką.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015