#2016-08-08 07:34:22 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

nie chcę się tu za bardzo rozpisywać więc w skrócie napiszę że odnalazłem swoją rodzinę, a jedna z ciotek jest już w podeszłym wieku. Udało mi się w zyciu co nieco osiągnąć i chciałbym im pomóc więc potrzebne mi informacje i porady co może się przydac starszej osobie, nie do końca mobilnej ale współpracującej. Z góry dzięki za pomoc.
#2016-08-08 08:06:22 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Napisz prosze jak zaawansowana jest mobilnie i ile może sama zrobić wokół siebie. Jeśli nie ma chodzika, to na pewno się jej przyda, a tanio i w bardzo dobrej jakości dostaniesz tu: abamedica24.pl/49-chodziki-balkoniki. Zapewne wiele osób podzieli moje zdanie, że starsze osoby trzeba maksymalnie aktywizować żeby były przekonane o tym że nadal mogą dużo zrobić. Pozdrawiam.
#2016-08-08 10:19:30 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Z tą mobilnością bywa różnie, wiec balkonik bedzie bardzo przydatny, dzięki. Dobrym pomysłem byłyby spacery ale dot ego chyba będę potrzebował wózka inwalidzkiego, prawda? Znalazłem w tym sklepie takie modele: abamedica24.pl/33-wozki-inwalidzkie, który wybrać?
#2016-08-08 12:03:20 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Wszystkie są dobre i wygodne, wybór zalezy od zasobosci Twojego portfela. Oczywisciedrozsze modele mają dodatkowe bajery i udogodnienia ale się na tym nie znam, poczytaj sobie specyfikację i opisy. Do głowy przyszły mi jeszcze podkładki jednorazowe, które znajdziesz tu abamedica24.pl/58-podklady-jednorazowe. Ich zastosowanie jest bardzo uniwersalne, przydają się do wielu rzeczy i warto zawsze mieć zapas w pobliżu.
#2016-08-08 13:12:44 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Na pewno pomocne będą dodatki na muszlę klozetową w stylu podwyższenia, nasadki, nakładki itd. Zależnie od mobilności dane osoby czasem wygodniej jest kiedy sedes jest trochę wyższy w czym pomagają właśnie takie rzeczy. Daj znać czy to ci pomogło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015