#2016-07-19 06:34:57 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Ostatnio bardzo dużo czytałem na temat rolet na okna. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak działają te rolety na dzień i noc, bo jakoś sobie nie mogę wyobrazić tego produktu. Nie wiem czy mam ograniczone możliwości jeśli o tę kwestię chodzi, ale uwierzcie mi, że jeszcze się nie spotkałem z takim produktem.
#2016-07-19 07:20:44 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Zasada jest bardzo prosta. W rolecie są dwa pola jedno ciemniejsze drugie jaśniejsze. Dzięki mecanizmowi masz do dyspozycji możliwość swobodnego ustawiania poszczególnych pól. Możesz nałożyć na siebie ciemne warstwy i wtedy masz wersję noc, dzieki której nie wpada światło. Dla opcji dzień działaś z jasnymi kolorami.
#2016-07-19 07:30:12 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

A już kumam o co chodzi. Trzeba było tak od razu, to nie musiałbym pytać. Rozumiem, że cały mechanim opiera się na zasadzie pociągania za sznurki.
#2016-07-19 09:12:17 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

W większości przypadków tak właśnie jest. To naprawdę proste. Ja mam plisy z firmy plisso.pl i są to najlepsze rolety na rynku. Bardzo ładnie i cicho pracuje mechanizm, a wygląd to pierwsza klasa. Plisy dzień i noc z tej firmy są wspaniałe i tyle Ci powiem.
#2016-07-19 09:29:56 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Faktycznie żaluzje z Plisso to najlepszy tego typu produkt na rynku i do tego w bardzo przystępnych cenach. Każdy może go mieć i to od ręki. Zlecasz pobranie wymiarów albo robisz to samodzielnie i dostajesz gotowy zestaw do montażu lub decydujesz się na montaż wykonawcy. Wtedy też mogą Cię poinstruować jak to prawidłowo działa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015