#2016-07-15 08:42:09 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Na wstępie dzień dobry. Jestem współwłaścicielką niewielkiej firmy produkcyjnej. Posiadam też sklep zarówno stacjonarny jak i online, gdzie sprzedajemy produkty. Niestety kuleje nasz marketing. Czy znacie jakieś cudowne sposoby na dobrą i nienatarczywą formę reklamy? Ja już zupełnie wypadłam z rytmu i nie wiem w jaki sposób przyciągnąć uwagę klienta. Proszę o pomoc i poważne posty.
#2016-07-15 10:42:58 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Witaj. Jeśli nie ma klientów znaczy się, że coś jest nie tak. Może nie ma zapotrzebowania na produkt, który produkujecie. Reklama to przede wszystkim internetowa. Ja bym w takie coś tu podszedł. Musi być o was głośno.
#2016-07-15 11:20:12 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

Hejka. A co jeśli obwieściłabyś nowinę o gadżetach rozdawanych przy okazji zakupów w twoim sklepie? Moim zdaniem taki dodatek świetnie wygląda i zachęca wszystkich, bo my Polacy tak jesteśmy skonstruowani, że to co darmowe przyciąga naszą uwagę dwukrotnie.
#2016-07-15 12:45:45 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Słusznie, darmowe przykuwa. Moim zdaniem powinnaś coś zlecić. Odwiedź dobrą wytwórnię reklamową zleć wykonanie nie wiem koszulek, toreb, czy innych gadżetów i może w ten sposób promuj swój sklep i swoją firmę. Nie przychodzi mi nic innego do głowy.
#2016-07-15 13:19:15 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Hej. Ja bym proponował podobnie, co przedmówczyni. Odwiedź sobie stronę tej hurtowni promoefekt.pl/koszulki-polo i zamów odpowiednie gadżety. Powinno pomóc rozsławić dobre imię twojej firmy. Ewentualnie poleciłbym jeszcze reklamę internetową, ale to już zupełnie inna bajka. Pozdrawiam
#2016-07-15 15:55:10 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Moim skromnym zdaniem powinnaś wziąć pod uwagę ulotki, bilboardy, może nawet mobilną reklamę oczywiście gadżety upominkowe takie jak długopisy, kubki, odzież też świetnie pasują do reklamowania. Nie chodzi o to by komuś za darmo rozdawać, ale na przykład przy okazji zakupów klienta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015