#2016-06-28 09:21:44 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Wyjeżdżaliście kiedyś z pracownikowi na event z adrenaliną? Mam bardzo męski zespół i coś czuję, że właśnie coś w tym stylu może im się spodobać w ramach imprezy integracyjnej.
#2016-06-28 11:10:48 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Super pomysł, byłem na takiej imprezie firmowej i wierz mi była niezapomniana, mieliśmy offroadowy rajd na quadach na kompletnej dziczy. Męska przygoda, nie dla ofiar losu. No i od tamtej pory uważam, że jesteśmy dużo bardziej zgranym teamem :D
#2016-06-28 12:09:42 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

Też polecam. Byłem w sumie na dwóch ekstremalnych eventach i oba na serio świetnie wspominam. Pierwszy raz szef zabrał nas wszystkich na paintball. Nigdy bym nie pomyślał, że moi kumple z biura są w stanie się zamienić w dzikie bestie. Powiem więcej, koleżanki podobnie. Serio, przygoda niezapomniana. Drugi raz to pojechaliśmy na dłuższy wyjazd w konwencji wojskowej, bo tak nam się spodobało. Pracujemy w typowo „siedzącej branży”, więc idealna odmiana
#2016-06-28 12:27:08 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Co wy wiecie o ekstremalnych eventach… Nam firma Open Mind Team zorganizowała imprezę, podczas której przez 2 DNI uczyliśmy się sztuki przetrwania w środku lasu. To dopiero było wyzwanie dla prawdziwych mężczyzn.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015