#2016-06-28 06:53:00 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Ostatnio zauważyłam, ze moje zyly na nogach staly sie grubsze i bardziej widoczne. Co prawda sporo kiedys pracowalam na tzw nogach, ale teraz można by powiedziec ze odpoczywam. Teraz po konsultacji potrzebuje zrobic usg zyl i możecie kogos polecic w Krakowie?
#2016-06-28 07:04:22 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Zamiast wydawac pieniadze na lekarzy może zadbaj o wieksza ilość ruchu i urozmaicona diete? w moim wypadku mi pomoglo i teraz widze, ze jest lepiej. duzo lepiej. duzo cytrusow np. :) Poczytaj sobie w necie, czego twój organizm potrzebuej i wtedy beedzie latwiej ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dala siebie samej :)
#2016-06-28 09:10:59 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Jak potrzebujesz zrobić USG żyły Kraków to miasto, gdzie jest wiele ośrodków, gdzie możesz to zrobić. Szukaj specjalisty, który ma nie tylko dyplom,ale także wiedzę, wtedy będziesz mogła zaufać, a tak nawet jak wydasz pieniądze, może być nieciekawie z podejściem do pacjenta. Tak samo jak nie wiesz, gdzie pracują znani dobrze neurolodzy Kraków jest siedzibą wielu prywatnych praktyk osób mających nei tylko pojecie o swojej dziedzinie, ale także doświadczenie.

#2016-06-28 12:09:08 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Tak jak kolega wyżej napisał. Liczy się doświadczenie i wiedza. Bo nie jesteś królikiem doświadczalnym. Wiem, że w Krakowie robią USG żył w NZOZ Revita. Mają stronę w Internecie, to możesz sobie wszystko sprawdzić. Przyjmują u nich różni specjaliści: endokrynolog, diabetolog, neurolog. Tutaj poczytasz o ich specjalistach nzozrevita.pl/konsultacje/diabetolog/ i jak ciebie zainteresuje to pojdziesz tam. Postaw na sprawdzone osoby, bo inaczej możesz się niemiło rozczarować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015