#2016-06-28 04:19:59 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Witam aktualnie u nas w firmie poszukujemy w dziale dobrego dostawcy usług w rodzaju: IT, archiwizacja danych, serwer w chmurze, ewentualnei stała obsługa informatyczna. Gdyby ktoś mógł polecić sprawdzonego usługo dawcę to będziemy mega wdzieczni. Pozdrawiam
#2016-06-28 04:57:34 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Ja moge ci szczerze polecić Indata Solutions czyli firme która cały czas prężnie się rozwija i ma na swoim koncie obsługę IT dla naprawdę dużych firm i to bardzo uznanych na rynku, różne znane marki. Także można iść w ciemno, na pewno się dobrze o klienta zatroszczą. Robią obsługe IT, poza tym dostarczają też sprzęt, z tego co wiem mają dobre ceny na tablety
#2016-06-28 07:32:52 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

no właśnie bo my chcielibyśmy też kupić tablety Microsoft Surface 3 Cena nas zastanawia. Skoro rzeczywiście mają tablety w dobrych cenach i mają ten konkretny model to pewnie zdecydujemy się na współprace z nimi. Jestem dobrej myśli :)
#2016-06-28 10:11:05 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

nam ta firma robi backup plików w firmie dzięki temu zyskujemy sporo czasu na ważniejsze sprawy. to jest dla nas mega wygoda, dużo wszystkim pracownikom odeszło obowiązków odtąd oni to przejęli a dodatkowo myśle że to się opłaca bo oni to robią szybciej, bo mają w tym wprawę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015