#2016-06-16 01:04:25 

Czekistka

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Sopot

Wiek: 19

Witam wszystkich użytkowników. Piszę z prośbą o zaproponowanie jakiegoś dobrego kuriera. Ten co ostatnio korzystałam z jego usług niestety nawalił. Nie będę się nad tym rozpisywała bo szkoda czasu. Zależy mi głownie na kimś kto dostarczy paczkę szybko. Cena w zasadzie nie jest tak istotna, choć przepłacać też bym nie chciała. Koniecznie poleccie kogoś. Doradzcie, z których firm kurierskich wy korzystacie. Pozdrowienia
#2016-06-16 02:36:56 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Witaj. Dziwne, na ogół klienci pytają o to ile kosztuje przesyłka kurierska. Musisz być bardzo zdesperowana, że cena nie gra roli. Nie będę na razie niczego polecał, bo nic mi do głowy nie wpada. Kiedyś korzystałem ze znanej firmy kurierskiej i niestety, moja przesyłka się rozsypała. Wina leżała po obu stronach. Nie przekreślam tej firmy, bo wypadki chodzą po ludziach, ale mimo wszystko dziś gdybym wysyłał to skorzystałbym z innej firmy.
#2016-06-16 05:24:24 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Witajcie. Tez mnie zaskoczyło to. Dla mnie cena przesyłki jest w sumie najważniejsza. Bo te kilka dni mogę poczekać na dostawę, ale wolałabym nie przepłacać za coś, co inni oferują w dużo mniejszych stawkach na przykład. Pewnie wyjdę teraz na dusigrosza, no ale cóż oszczędna jestem od dziecka ;)
#2016-06-16 05:39:33 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Cześć. Ja akurat rozumiem koleżankę. Są tacy, dla których pieniądze nie mają większej wartości, a liczy się zaoszczędzony czas i ja też do nich należę. Poleciłbym tą firmę kurierską 2send.pl/. Mają i dobre ceny i dobry transport. Wszystko odbywa się bardzo szybko.
#2016-06-16 06:49:20 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Dusigrosze…czasami lepiej jest wydać więcej a mieć pewność ze dojdzie. Co mi tam, że zapłacę mniej jak nie mam pewności ze w ogóle dojdzie.
#2016-06-16 07:52:23 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

dlatego lepiej nie wysyłać, a samodzielnie dostarczac ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015