#2016-06-13 23:46:00 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

Witajcie. W tym wątku chciałabym Wam polecić wczasy rehabilitacyjne. Polecam tę placówkę klinika-rcv.pl/turnus-rehabilitacyjny-standard-7-dni.html . Jest to świetna opcja dla osób, które zmagają się z różnymi problemami zdrowotnymi, przede wszystkim dla osób z chorobami kręgosłupa, po wypadkach i urazach.
#2016-06-14 00:34:03 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Witam. Szukam na prośbę swojej babci wczasów, które mogłyby zastąpić wyjazd do sanatorium. Chcemy, by babcia miała jak najlepsze warunki, ale też żeby była pod opieką lekarza. Czy w tej opcji jest to możliwe?
#2016-06-14 02:36:43 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

Tak. W ramach turnusu są konsultacje z lekarzem, który dobiera odpowiedni zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych i zajęciowych. Wszystko uzależnione jest od danych medycznych uczestnika, które konsultowane są przez specjalistę na samym początku turnusu.
#2016-06-14 04:01:32 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Dzień dobry, również jestem zainteresowana opcją wczasów rehabilitacyjnych, ale zależy nam na wysokim standardzie noclegu.
#2016-06-14 05:22:43 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

Klinika RCV oferuje standard porównywalny z hotelem czterogwiazdkowym, jak również pełne wyżywienie w pakiecie. Są również dwutygodniowe wczasy klinika-rcv.pl/turnus-rehabilitacyjny-premium-14-dni.html . W wersji standardowej dostępny jest pakiet masaży, ćwiczenia na basenie, zajęcia grupowe i konsultacje z rehabilitantem.
#2016-06-14 06:31:40 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Nie wiem, czy to odpowiedni wątek, ale chciałabym się z wami podzielić historią, jaka ostatnio spotkała moją mamę w sanatorium. Otóż w pokoju były dwie współlokatorki, które regularnie do późnych godzin nocnych oglądały telewizję. Trwało to kilka dni, zanim mamie udało się zorganizować przeniesienie do innego pokoju. Mama wróciła przez to bardziej zmęczona, niż zanim wyjechała. Bardzo odradzam sanatoria.
#2016-06-14 08:22:55 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

Właśnie dlatego tym bardziej polecam ośrodek, o którym pisałam. Pokoje jednoosobowe, własny telewizor i łazienka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015