#2016-05-25 06:36:23 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Hej, zastanawiam się nad budową domu pod Poznaniem i trochę na ten temat już zdązyłem się dowiedzieć od znajomych albo rodziny. Większość organizowała ekipy i prace samodzielnie, ale ja niestety nie mam na to czasu bo dużo pracuję. Jeśli miałbym zrezygnować z częsci zleceń zeby zająć się tym osobiście a dzięki temu zaoszczędzę parę groszy to nie opłaca mi się nawet o tym myśleć. Bardzo interesuje mnie natomiast zatrudnienie profesjonalnej ekipy budowlanej która zajęłaby się wykonaniem projektu. Kogo w Wielkopolsce moglibyście polecić?
#2016-05-25 06:48:21 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Jeśli interesuje Cię budowa domów Wielkopolska mozeposzyczycicsie wieloma firmami zajmującymi się deweloperką. Najwięcej dobrego ludzie mówią o Moniuszko Budownictwo, który już od wielu lat zajmuje się budowami i realizuje naprawdę piękne projekty. Gdzie dokładnie zamierzasz się budować?
#2016-05-25 08:49:29 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Gdzieś pod Poznaniem, tak do 30 km od miasta. Myślałem o Tarnowie Podgórnym bo jest dobrze skomunikowany, a okolice są bardzo urocze.
#2016-05-25 10:14:22 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Też mi się tam podoba, a firma o której pisałam ma gdzies tam w okolicy swoją siedzibę więc mozesz się do nich wybrać porozmawiać, dowiedzieć się wszystkiego, tak będzie chyba najlepiej. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
#2016-05-25 10:41:54 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Dziękuję ci za pomoc, zrobię jak mówisz bo czas już coś w tym kierunku robić zamiast ciągle gadać i pisać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015