#2016-05-24 05:45:32 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Cześć wszystkim. Może macie jakieś swoje patenty na zdzieranie starych podkładów szpachli i moglibyście polecić jakąś szlifierkę? Kiedyś wpadłem na fajny pomysł z wykorzystaniem elektrycznej szlifierki prostej ale nie zawsze przynosi to zadowalające efekty. Z chęcią spróbuję czegoś nowego i przy okazji dokupie torchę sprzetu, pozdrawiam.
#2016-05-24 08:42:52 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Ja używam szlifierki pneumatycznej chociaż niektórzy ich nie polecają ze względu na trochę mniejszą moc, ale ja cenię sobie poręczność. Mogę wszędzie bez problemu dotrzeć pod różnymi kątami, co czasami przynosi lepsze rezultaty. Jak chcesz kupić coś dobrego to polecam ten sklep - oferta.tech-poznan.pl/narzedzia-pneumatyczne. Znajdziesz tam niemal wszystko, wybór jest bardzo szeroki, a ceny niskie. Pozdrawiam również i powodzenia.
#2016-05-24 10:49:03 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Lepiej kupic sobie kątową szlifierkę elektryczną, która najlepiej nadaje się do zdzierania wszystkiego. Pneumatyczna niby jest lżejsza i poręczniejsza, ale można się przyzwyczaić bez problemu do elektrycznej bo różnice nie są znowu takie wielkie a praca szybsza i bardziej efektywna. Nie wiem jaki sposób sobie wymyśliłeś bo używam do takich rzeczy od lat kątowej i wychodzi mi bardzo dobrze.
#2016-05-24 13:20:01 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Znam te sklep i również go polecam. Pół roku temu potrzebna mi była frezarka górnowrzecionowa dla ojca do zakładu i próbowałam znaleźć coś niedrogiego ale znanego producenta. Nie pamiętam już gdzie znalazłam namiary do nich i zdecydowałam się kupić bo ceny były o wiele korzystniejsze niż w pozostałych sklepach online. Zestaw przyszedł bardzo szybko, był kompletny i nieuszkodzony, frezarka działa do dziś i nie działo się z nią nic złego. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015