#2016-05-10 11:24:51 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Siemanko, potrzebne mi namiary na godną zaufania i terminową firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych. Spotkałam się też z artykułem na temat stron dedykowanych i opartych na jakims szablonie wiec jesli ktos moglby mi to wyjasnic i doradzic co wybrac to bylabym bardzo wdzieczna. Pozdrawiam.
#2016-05-10 13:10:02 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Hej! Jeśli chodzi o porządny sklep internetowy oprogramowanie powinno być dedykowane napisane na potrzeby branży w której pracujesz i Twoich wymagań. Sklepy oparte na szablonach wyglądają czasem dziwnie i podejrzanie więc od razu sobie je odpuść. Też kiedyś zastanawiałem się który ze sklepów internetowych wyglądałby lepiej i najbardziej wpłynąłby na wynik mojej sprzedaży, wtedy z pomocą przyszedł mi znajomy który od wielu lat zajmuje się sprzedaż w sieci i bardzo pomógł mi dobrze wybrać. Pozdrawiam.
#2016-05-10 14:12:34 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Polecam ci lekturę tego artykułu: aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jak_zalozyc_sklep.php to taka pierwsza część bazy wiedzy dla każdego kto chciałby zakładać sklep w sieci, mi osobiście bardzo to pomogło zrozumieć na czym ten biznes polega i czym mam się kierować. Powodzenia i wszystkiego dobrego :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015