#2016-03-31 04:49:27 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Bardzo proszę o pomoc i polecenie mi certyfikowanej kancelarii rachunkowej do prowadzenia księgowości sieci salonów kosmetycznych. Bardzo proszę o poważne wypowiedzi, szczególnie osób które są przedsiębiorcami i korzystają z usług jakiegoś biura. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie :).
#2016-03-31 06:57:33 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Jeśli chodzi o biura księgowe Poznań najwyraźniej rozkwita bo jak widzę cały czas pojawiają się kolejne ale ja od wielu lat mam swoją zaufaną księgową, Panią Jerzyńską z Sigmy która jest bardzo pomocną, rzetelną i odpowiedzialną osobą. Naprawdę nie ma do czego się przyczepić w jej pracy, a jestem pod względem dosyć drobiazgowy. Poleciła mi ją znajoma siostry która również korzysta z jej usług od wielu lat.
#2016-03-31 08:12:02 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Czy mógłbyś dać jakiś link do tego biura albo inny namiar bo nie mogę znaleźć w internecie?
#2016-03-31 08:46:31 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Pewnie łap: ksiegowoscsigma.pl/o-firmie. Polecam sobie tutaj poczytać o możliwościach prowadzenia księgowości na miejscu w biurze klienta, albo zdalnie, przez internet, bo to ostatnio bardzo często spotykane rozwiązania.
#2016-03-31 09:49:08 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Widzę że ta księgowa to naprawdę dobra profesjonalistka bo pracuje na niemal wszystkich programach do księgowania, w tym na tych które należą do jednych z najtrudniejszych. Zastanawiam się jak w związku z tym wyglądają jej usługi pod względem cenowym?
#2016-03-31 12:20:20 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Na stronie chyba jest cennik z tego co pamiętam, w każdym razie liczy sobie bardzo niedużo bo jak sama mówi robi to z pasji a nie z obowiązku. Dla mnie to szczególnie ważne bo współpraca z kimś kto lubi to co robi jest przyjemnością, szczególnie za tak niskie stawki.
#2016-03-31 14:55:18 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Podpisuję się obiema rękami pod tym twierdzeniem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015