#2016-03-09 06:59:37 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Zastanawiamy się z mężem, czy tegoroczny urlop spędzić jeszcze z dziećmi, czy już bez. Co prawda nie są to maluchy, ale myślimy nad tym, że wyjechać dwukrotnie nad morze. Raz na pewno z dziećmi, ale za drugim razem, miałby to być faktyczny odpoczynek.
#2016-03-09 09:09:17 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Możecie wyjechać razem z dziećmi. Najważniejsze, żeby znaleźć im takie zainteresowanie, żeby nie miały czasu się nudzić. W innym przypadku głupie pomysły szybko przychodzą do głowy i możecie być pewni, że z wypoczynku będą nici.
#2016-03-09 11:21:21 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Jeśli dzieci potrafią się same zabawić, to nie widzę przeszkód, żeby zabrać je ze sobą. Z małymi dziećmi jest trochę inaczej, bo trzeba na nie uważać praktycznie cały czas. Ja korzystam z usług biura podróży, które wskazuje na najlepsze miejsca na taki wypoczynek. Polecam stronę jaamtravel.pl/rodzaj-wypoczynku/podrozujemy-z-dziecmi/, na której jest mnóstwo informacji praktycznych.
#2016-03-09 11:32:14 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Obiekty blisko morza powodują, że dzieci będą mogły same wyjść na plaże. Wy dojdziecie, kiedy będziecie chcieli. Nie trzeba nosić tony bagażu, a jak dzieci zgłodnieją to przyjdą do domku letniskowego. Wszystko zostało tak pomyślane, aby cała logistyka była po stronie dzieci, a nie po waszej.
#2016-03-09 12:45:23 

DamaKaro

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Frombork

Wiek: 21

I w ten właśnie sposób można przechytrzyć dzieci, które zawsze myślały, że trzeba im dostarczyć wszystko pod nos. A okazuje się, że mogą same o siebie zadbać. Wystarczy trochę inicjatywy i znajomości oferty internetowej.
#2016-03-09 15:05:59 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Wakacje warto planować już dużo wcześniej. W zeszłym roku miałem problem ze znalezieniem miejsca noclegowego blisko plaży. W tym roku już takiego błędu nie popełnię, bo będzie mnie to kosztowało sporo nerwów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015