#2016-01-28 02:49:00 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

Zastanawiam się nad stworzeniem wizytówki firmowej wpostaci filmu o mojej firmie, który chciałbym umieścić w odpowiednim miejscu na firmowej stronie internetowej. Szczerz mówiąc robię to po raz pierwszy i nie wiem, czy występują tam aktorzy, czy osoby realnie pracujące i reprezentujące firmę. Wizerunek ma być oczywiście jak najbardziej pozytywny.
#2016-01-28 05:48:38 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Oczywiście, że w tego rodzaju produkcjach występują zazwyczaj faktycznie pracownicy. To jest właśnie sens tego rodzaju filmów. Oddać jak największy zakres rzeczywistości. Ale i masz rację z tym, że w niektórych przypadkach wynajmuje się aktorów, którzy kreują postacie. Ale to raczej domena reklam telewizyjnych.
#2016-01-28 08:12:44 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Z reguły jest tak, że w filmach korporacyjnych nie ma potrzeby podstawiać dublerów. Służą one prostemu przekazowi, dlatego stosuje się tutaj bardzo proste metody.
#2016-01-28 08:53:43 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

Widziałam już wiele filmów pokazowych, ale nie wszystkie były zrobione z dużym rozmachem. Niektóre były wręcz komiczne, zwłaszcza w sytuacji, kiedy pracownicy jak za dawnych czasów na wsiach śmiali się ukradkiem, kiedy byli w kadrze. Film zawsze musi być przygotowany przez specjalistów, którzy wiedzą, na czym polega dobra produkcja.
#2016-01-28 10:58:03 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Jedną z firm, która cieszy się dużym zaufaniem na rynku filmów firmowych prezentuje swoją ofertę na stronie woodpeckermp.pl/animacja/ . Po lekturze tej oferty wiem, że to pewna firma i każde zlecenie, jakiego się podejmie będzie zrealizowane perfekcyjnie. Ciekawe przykłady realizacji jeszcze zwiększają zinteresowanie i ciekawość, jaki może być efekt końcowy ewentualnego zamówienia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015