#2016-01-12 09:12:46 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Ostatnio zaprosiłam koleżanki do siebie na drina i jedna powiedziała mi, że mam strasznie puste ściany. Przyjrzałam się znad szklanki i okazało się, że rzeczywiście, NIC kompletnie na nich nie ma. Następnego ranka te myśli wróciły i już nie chciały wyjść, dlatego poważnie zastanawiam się nad kupieniem czegoś konkretnego. Macie jakieś swoje miejsca, gdzie kupujecie?
#2016-01-12 10:46:57 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Jeżeli następnego ranka również zgadzasz się z tym co mówisz nad drinkiem, to znaczy, że to prawda hhah. Ja raz kupiłam obraz i jestem z niego bardzo zadowolona. Kupowałam tu: ramarama.pl/category/dla-wnetrza-obrazy-do-salonu ale tylko jeden bo mieszkam w kawalerce i generalnie niewiele do niej potrzeba, żeby jakoś to wyglądało.
#2016-01-12 12:27:52 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Dzięki a jak z obsługą? Bo wiesz, czyta sie o tym, że w sklepie internetowym można coś kupić, potem sie okazuje, że tego nie było od początku i kasa poszłaaaaaa!
#2016-01-12 14:43:53 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

No nie, coś takiego mi się w RAMARAMA nie przydarzyło i nie słyszałam o takiej sytuacji u nich. Na stronie jest napisane, jesli czegoś nie można kupić, więc wiesz, że jak zapłacisz to dostaniesz. Wysyłaja ci to do domu zabezpieczone wiec po drodze też nie powinno się nic stać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015