#2016-01-04 10:11:14 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Witam serdecznie. Jestem trzydziestoletnim singlem z nadwagą, który niestety nie zna się na gotowaniu, a mieszka sam. Moja dieta opiera się na sztucznych, tuczących daniach gotowych i wiecznym dojadaniu chlebem. Wieczory spędzam z piwem w ręku i nie uprawiam żadnego sportu. Ale właśnie powiedziałem sobie dość! Postanowiłem z tym skończyć i potrzebuję waszej podpowiedzi. Gdzie kupię posiłki odpowiednio zbilansowne i specjalnie dla mnie dobrane? Innymi słowy szukam w Poznaniu cateringu ze zdrową żywnością. Czy ktoś z was z takiej możliwości korzystał? Schudiście? Byliście zadowoleni? Dieta sama w sobie wystarczyła, czy coś do tego trenowaliście? Ciężko było się przestawić? Dzięki za pomoc.
#2016-01-04 11:55:01 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Hej. Ja od kilku miesięcy stosuję i jestem zachwycona dietą pudełkową. Co prawda szykuję sobie wszystko sama, ale ogólnie polecam ten sposób. Przygotowujesz sobie rano posiłki i przekąski na cały dzień, chowasz je do pudełek, pilnujesz odstępów czasowych i w odpowiednim momencie otwierasz pudełko i zajadasz. Proste i skuteczne. Do tego czasem biegam, ale niezbyt regularnie.
#2016-01-04 14:43:27 

MerryLu

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Braniewo

Wiek: 49

Witam. Też stosuję dietę pudełkową, ale że nie mam czasu szykować sobie jedzenia, to wykupiłam catering w świetnej firmie. Polecam panu wejść na ich stronkę cookingcatering.pl/zbilansowana-dieta-pudelkowa/. Mają swoich dietetyków, którzy indywidualnie dobiorą panu posiłki. Jedzenie jest dowożone pod wskazany adres. Jest pyszne, zdrowe i dieta jest naprawdę skuteczna. Schudłam parę kilogramów i nadal nie powiedziałam ostatniego słowa. A mimo że wiem, że sport jest ważny i ruch to zdrowie, to totlanie nie mam na to czasu. Sama dieta mi na razie pomogła. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015