#2015-12-03 11:26:54 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Witam. Mieszkam w województwie śląskim, w okolicach Żywca i myślę o sprzedaży mojego domu. Jest to stara nieruchomość, którą wiele lat temu wybudował mój dziadek. Nie kręci mnie mieszkanie na wsi, bo jest tu raczej nudno i cięzko o pracę, ale myślę, że znajdą się osoby, które chciałyby zamieszkać w domu z ogrodem. Nie wiem tylko, jak znaleźć nabywcę tej chaty.
#2015-12-03 14:19:46 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

Ja chętnie zamieszkałabym w domu z ogrodem, ale na razie nie stać mnie na taki zakup. Myślę, że powinieneś skontaktować się z agencją nieruchomości, która przyjedzie do Ciebie, obejrzy i wyceni dom, a następnie podpisze z Tobą umowę, na podstawie której zobowiąże się do znalezienia chętnych do kupienia Twojego domu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, zajrzyj na stronę remax-premium.pl/nieruchomosci/, gdzie znajdziesz cenne porady.
#2015-12-03 15:50:15 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Dzięki, pomogłaś mi i szybko zdecydowałem się na podjęcie współpracy z polecanym biurem nieruchomości. Umówiliśmy się na spotkanie w moim domu, podczas której wycenią dom i powiedzą, czy jest on atrakcyjny dla potencjalnych kupujących.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015