#2019-07-08 06:10:11 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

znalazłem fajną ofertę na nowe adaśki, tylko ze są znacznie tansze niz w innych sklepach i zastanawiam się, czy to naprawdę są oryginalne buty, czy moze jednak to jakies podróby. Czy kiedys zdarzylo się wam kupic podrobki oferowane jako oryginaly?
#2019-07-08 07:48:29 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

jak cena jest wyraznie nizsza to musi byc jakis haczyk, chyba ze sklep organizuje wyprzedaz jakiegos rozmiaru, ktory im nie schodzi, w takiej sytuacji cena faktycznie moze byc znacznie nizsza. Sprawdź, w jakim rozmiarze są te buty. Jak to jest jakis duż rozmiar to przecena jest mozliwa i pewnie to są oryginaly. Jak to buty w typowym rozmiarze, to ja bym nie ryzykowal.
#2019-07-08 09:39:52 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Przecież kupując Adidasy w sklepie internetowym niczym nie ryzykujesz. W razie czego zawsze możesz je zwrócic, chyba ze kupujesz przez aukcje od prywatnego użytkownika to wtedy mogą byc jakies problemy. Zreszta w takiej sytuacji są to najczęściej produktu uzywane, a chyba takich butów nie chcesz kupić. Jak nie chcesz ryzykować to zamów adidasy w sklepie online, który cieszy się renomą i któremu możesz zaufać. Ja tez boje się przesadnie niskich cen, ale czasami super promocje sie zdarzają i niekiedy warto zaryzykować, zwłaszcza jak kupujesz od kogos, kto ma duże pozytywnych opinii.
#2019-07-08 09:53:06 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Jak się boisz to nie kupuj. Jak chcesz zaoszczędzić to ryzykuj. Co więcej można ci doradzic :P
#2019-07-08 11:52:36 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Ja zawsze kupuje w jedym sklepie i mam pewnosc, ze w razie czego przyjma zwrot. Co prawda nie jest to wyłącznie sklep z adidasami tylko sklep Reebok, w którym znajdziesz buty różnych producentów, w tym oryginalne buty Reebok w niskich cenach, ale zawsze możesz tam poszukać tez swoich Adidasów. Czasami można trafić na super okazję cenową. Jak bys był zainteresowany to tutaj masz linka https://ctxsport.com/sklep/reebok/ do tego sklepu. Warto zajrzec.
#2019-07-08 14:49:13 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

sprawdziłem rozmiar i faktycznie okazalo się ze jest nietypowy. Myslalem ze ta cena dotyczy butów w róznych rozmiarach. W moim rozmiarze te buty maja normalna cene niestety.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015