#2017-08-16 19:20:21 

Czekistka

Użytkownik

hej wszystkim:) już od dawna walczę z nadwagą i szczerze mówiąc powoli tracę nadzieję. Zawsze lubiłam jeść, mam też chyba mniej szczęścia od moich koleżanek i po prostu szybciej tyję, nawet przy trzymaniu podobnej diety… nie wiem już co ze sobą zrobić. myślałam o preparatach na odchudzanie, ale czy one nie są szkodliwe? Jak w ogóle znaleźć coś dobrego?
#2017-08-16 19:43:26 

BananowaKasia

Użytkownik

hej. Znam ten ból. Każdy ma nieco inny metabolizm i powiem ci, że mam taką koleżankę, która ja więcej, niż ja, a w ogóle nie przybiera na wadze… ma taką przemianę po prostu. Ale takie jest życie, nie możemy się tym za bardzo przejmować, każdy musi patrzeć na siebie.:) ja mimo wszystko jednak trochę poprawiam dietę, sporty, no i też szukam jakiegoś preparatu, by przyspieszyć efekt. Jestem na etapie zbierania informacji.:D
#2017-08-16 22:13:09 

Zmylona

Użytkownik

istnieją dobre preparaty, tylko trzeba zawsze uważnie czytać składy i etykietki.;) suplementy pomagają zmniejszać wchłanianie tłuszczu, a to jest właśnie super w przypadku osób z nieco problematycznym metabolizmem.
#2017-08-17 01:02:38 

BananowaKasia

Użytkownik

a bierzesz jakieś preparaty? Jakie wrażenia? Napisz nam coś więcej o tym jak to w ogóle technicznie działa!:)
#2017-08-17 03:49:19 

Zmylona

Użytkownik

każdy preparat jest nieco inny, w zasadzie dzielą się na różne grupy.:) zerknijcie sobie na stronę http://tabletki-odchudzanie.net.pl/wybieramy-najlepsze-tabletki-na-odchudzanie/, tam szerzej rozpisano działanie i składy. Na pewno dobre preparaty na odchudzanie to takie dopasowane do waszych potrzeb.:) biorę od miesiąca i jestem zadowolona, bo udało mi się ograniczyć łaknienie, to był mój największy problem.;p
#2017-08-17 06:06:55 

Jaksiniowiec

Użytkownik

są dobre tabletki, ale trzeba się najpierw troche naszukac
#2017-08-17 08:02:33 

Czekistka

Użytkownik

tak sobie właśnie przeglądam tę stronę i myślę, że przydadzą się opinie i rankingi… pocieszające, że wielu ludzi ma taki sam problem jak my i udaje im się chudnąć.:D
#2017-08-17 09:19:49 

BananowaKasia

Użytkownik

dokładnie, to pozwala nabrać większą motywację. Zawsze czułam, że jestem sama na wiecznej diecie.:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015