#2017-07-04 22:42:13 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Rozglądam się za ortopedą z rozległą wiedzą który stosowałby w leczeniu uszkodzeń metodę PRP (chodzi o osocze bogatopłytkowe). Wiem że nie jest to zbyt powszechne ale metoda daje świetne rezultaty i dlatego chciałabym z niej skorzystać. Gdybyście mieli jakiekolwiek namiary to byłoby świetnie ;)
#2017-07-05 00:01:08 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Gdzieś mi się obiło u uszy, chyba nie jest to rzeczywiście powszechna metoda. Ale pojawiło się ostatnio wiele opcji wykorzystujących płyny ustrojowe pacjenta a zwłaszcza krew, Orthokine chociażby.
#2017-07-05 02:29:31 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Ludzie szukają sposobów na pozbycie się swoich przypadłości natomiast specjaliści dostarczają takich możliwości w praktyce. No i super, przynajmniej daje się szybciej wyleczyć szereg dolegliwości.
#2017-07-05 04:13:00 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Odnośnie tych innowacji w leczeniu urazów czy stanów zwyrodnieniowych dość głośno jest o klinice Rehmedicon. Wiem że na pewno prowadzą terapię metodą Orthokine wspomnianą wyżej ale nie zdziwiłbym się gdyby PRP też mieli w zanadrzu bo zawsze stawiali na nowości medyczne i są znani z tego.
#2017-07-05 06:49:14 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Praktycznie w każdym większym mieście jest jakiś lider innowacji który wyznacza innym kierunki. Od czegoś trzeba zacząć i potem te nowinki się błyskawicznie rozprzestrzeniają na kolejne ośrodki.
#2017-07-05 07:11:30 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Wiem że tylko wąska grupa ortopedów tak naprawdę rozumie na czym polega terapia za pomocą osocza bogatopłytkowego. Jest to metoda dość świeża i wielu specjalistów musi ją dopiero „rozpracować”.
#2017-07-05 08:48:44 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

Wpadł mi w ręce jakiś artykuł odnośnie PRP, badania kliniczne wykazały że efektywność jest bardzo dobra a regeneracja tkanek przebiega dużo szybciej.
#2017-07-05 09:54:54 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Na pewno w tym miejscu się tym zajmują, znajomy korzystał - https://rehmedicon.com/oferta/mikrozabiegi-ortopedyczne. Efekt w jego przypadku jest wręcz kapitalny ponieważ miał uszkodzone przyczepy mięśni co wiązało się nie tylko z bólem ale też ograniczeniem ruchu. Gdy jest akurat potrzebny znający się na temacie ortopeda Warszawa wygląda więc na odpowiednie miejsce by zacząć terapię PRP.
#2017-07-05 11:07:51 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Zachwycają mnie te nowoczesne metody terapeutyczne. Dają naprawdę wyborne efekty to jedno ale też pokazują jakie jest znaczenie biotechnologii we współczesnej medycynie. A to zaledwie początek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015