#2017-03-15 04:32:59 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Witajcie, poszukuję firmy, która dostarcza usługi hostingowe, dbając o ich nienaganne funkcjonowanie. Polećcie!
#2017-03-15 05:01:23 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

Witaj, proponuję Ci usługi firmy Lizard, która kompleksowo dba o twoją firmę w zakresie IT. Od lat współpracuję z nimi i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o hosting, to możesz być spokojny o swoje dane, bo to profesjonaliści, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Zaletą jest to, że zanim zaczniesz z nimi współpracę, to możesz wypróbować usługi hostingowe, które oferują.
#2017-03-15 05:46:37 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Chodzi mi właśnie o firmę profesjonalną i godną zaufania, skoro tak zachwalasz, to bardzo proszę o jakieś namiary.
#2017-03-15 08:26:58 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Również polecam wyżej wspomnianą firmę, ponieważ opierają swoje działania na najnowszej technologii. Wnikliwie analizują potrzeby klienta, ja skorzystałam z własnego serwera. Działa to tak, że montują maszynę, testują ją, później instalują oprogramowanie inicjalne wraz z panelami zarządzającymi, które zamawiasz. Jest to lepsze rozwiązanie, bo nie ma potrzeby rozdzielania zasobów. Chciałeś namiary, więc wysyłam stronkę: https://www.lizard.pl/nasze-serwery. Bardzo polecam!
#2017-03-15 09:47:30 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Super! Bardzo dziękuję, ale mam jeszcze pytanie, czy zajmują się audytem IT?
#2017-03-15 12:26:28 

Słoneczna

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 28

Oczywiście, zapewniają kompleksową opiekę nad firmą w zakresie IT, tak jak wspominałam na początku. Audyt trwa około 8 godzin, a wyniki są gotowe już po tygodniu. Dzięki usługom, które świadczą, można dowiedzieć się czy zasoby firmy są właściwie chronione. Przeprowadzają różne testy, dzięki którym wychodzą na światło dzienne ewentualne problemy. Audyt przeprowadzany jest przez niezależnych audytorów z ogromnym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Nie będę się tu już rozpisywała, bo wszystkiego możesz dowiedzieć ze strony: https://www.lizard.pl/audyt-infrastruktury-it lub od nich osobiście. Jedyne, co jeszcze chciałabym dodać, to to, że szczerze polecam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015