#2017-01-31 00:35:17 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Witam. Szukam firmy która pomoże mi przetransportować sporo różnych towarów za granicę. Jak zawsze, jest rzecz jasna problem z obsługą celną i chciałbym żebyście polecili firmę dobrą, która faktycznie ma doświadczenie w załatwianiu wszystkich dokumentów itp. nie chcę bowiem trafić na amatorów, którzy zostaną zatrzymani na granicy i potem podkopie to moje interesy. Także polećcie dobrą firmę, a a nap newno się jeszcze się z nimi skontaktuję i dogram wszelkie szczegóły zamówienia. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
#2017-01-31 03:17:52 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

No ja też już tyle razy miałem problemy na granicy, że naprawdę, ciężko jest czasem w ogóle cokolwiek przywieźć.. a nie raz kupowałem różne rzeczy za granicą. Masakra jakaś.
#2017-01-31 06:00:09 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Dokładnie! A jak chcesz jeszcze przetransportować więcej przedmiotów to już pewne, że bez dobrych papierów nic się nie wskóra.
#2017-01-31 08:18:53 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Ja akurat korzystałem z usług tej firmy, proszę, tutaj masz nawet opisany cały proces ich obsługi celnej: http://www.tirsped.com.pl/obsluga-celna możesz tutaj wyczytać, że są naprawdę doświadczeni i potrafią kompletować wszystkie dokumenty i nie będziesz się miał czym przejmować. Po prostu zleć im przewóz określonych rzeczy, uzbrój się w cierpliwość i wszystko przetransportują. Wg mnie jedna z lepszych firm logistyczna w Polsce
#2017-01-31 10:23:21 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Nie słyszałem wcześniej o nich, ale faktycznie, widać, że potrafiliby sobie poradzić w obliczu kontroli itp.
#2017-01-31 11:55:47 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

No to też koniecznie muszę się z nimi skontaktować bo zależy mi na tym, aby moje towary trafiły w bezpieczne ręcę za granicą!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015