#2017-01-23 23:47:12 

BananowaKasia

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Czy ktoś zna dobre i niedrogie miejsce blisko Palenicy w Szczawnicy? Nie kryję że lokalizacja jest dla mnie najważniejsza ale nie mam nic na oku wiec wezmę co mi polecicie. Prosze o jak najwiecej propozycji i z góry dziekuje za nie, pzdr.
#2017-01-24 01:35:01 

Zmylona

Użytkownik

Niestety blisko Palenicy niczego nie znam, jedynie pod Szczawnicą... trochę trzeba dojechać, ale rozważ to bo jest taniej a wsiąść w samochód i zrobić 15 km to nie jakaś wielka tragedia.
#2017-01-24 03:27:39 

Frontier

Użytkownik

Dla mnie to by była tragedia gdybym miał robić w obie strony 30 km jeżdżąc codziennie na narty. Poza dystansem trzeba wziac pod uwage że z parkingami jest zwykle bardzo cieżko wiec im bliżej wyciągu tym lepiej. Jak każde miasto turystyczne tak i Szczawnica noclegi ma w fajnych miejscach i dobrych cenach, trzeba tylko troche poszukać np tu: http://super-wczasy.pl/noclegi/szczawnica. Pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłem.
#2017-01-24 04:48:12 

BananowaKasia

Użytkownik

Po tym co koleżanka napisała już zaczęłam myśleć że moze jestem za bardzo wygodnicka, ale jak sobie to przeanalizowałam i zobaczyłam dodatkowo co wysłałś to zmieniam zdanie :). Jest wszystko czego szukałam – blisko Palenicy, cena atrakcyjna a po zdjęciach wnioskuję że standard wysoki. Był może tam ktoś jeszcze oprócz kolegi?
#2017-01-24 05:01:58 

Czarno-Biała

Użytkownik

Byłam dokładnie w pensjonacie z tej strony i bardzo sobie chwalę. Oprócz tego co napisano w opisie od siebie dodam że jest bardzo czysto, cicho a obsługa przesympatyczna i pomocna. Z resztą z portalu super-wczasy.pl nie korzystam po raz pierwszy i zawsze byłam bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-01-24 06:45:33 

BananowaKasia

Użytkownik

Dzięki za opinię. Dobrze że to wszystko potwierdziłaś bo czasem rzeczywistośc odbiega od fotografii. Skoro tak nie jest w tym przypadku to sprawa jest załatwiona i już wam dłużej głowy nie zawracam. Dziękuję za wszystko.
#2017-01-24 08:21:24 

Czarno-Biała

Użytkownik

Żadne zawracanie głowy, dużo jeżdżę więc przywykłam że zawsze polecam cos innym. Takie tematy przydają się wielu osobom także zamykaj i niech służy potomnym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015