#2017-01-23 03:36:42 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Witam. Potrzebuję sprawdzonej i polecanej firmy z dużym doświadczeniem w projektowaniu placów zabaw i ogrodów przy budynkach mieszkalnych. Pracuję dla dewelopera który z kolei współpracował z firmą specjalizującą się w tych sprawach ale mieli oni jakieś problemy finansowe, albo coś takiego no i już z nimi nie współpracujemy. Mam kilka innych firm na oku, ale zanim cokolwiek zrobię to chciałbym się od was dowiedzieć kogo byście polecili. Zaznaczę że nie musi to być duża firma, może być nawet mniejsza byleby pracowali w niej ludzie mający doświadczenie.
#2017-01-23 06:32:08 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Pozazdrościć takiej pracy w której szefowie dają wolną rękę na szukanie sobie podwykonawców...
#2017-01-23 08:28:37 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Nie wiem czego tu zazdrościć, może to i rzeczywiście fajne, bo jak znajdziesz dobrą firmę to zyskujesz w oczach przełożonego ale działa to w obie strony. Co do firmy ogrodowej to z czystym sumieniem polecam ogrodyporosa.com.pl. Ja korzystałam ze współpracy na terenie Kalicza: http://www.ogrodyporosa.com.pl/kalisz i bardzo jestem zadowolona ze sie zdecydowałam. Teren zielony jest bardzo dobrze rozplanowany, fajnie koresponduje z otaczającymi budynkami i stawem, a plac zabaw umieścili w miejscu bezpiecznym które widać z każdego okna, ale daje też dzieciakom więcej swobody i miejsca. Dla mnie rozwiązanie na 6, pzdr.
#2017-01-23 09:04:46 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Czy ta firma działa też w innych miastach czy tylko Kalisz? Bo szukam własnie kogoś od placu zabaw tylko że z Zielonej Góry. Dziękuję.
#2017-01-23 10:04:17 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Na stronie internetowej wszystko masz, wystarczy troche poszukać, ale skoro już i tak zajęlam się tematem to proszę: http://www.ogrodyporosa.com.pl/zielona-gora. Nie napisałam o czymś jeszcze co zwrocilo moja uwage. Nigdy nie zastanawialam sie ale rzeczywiscie czesc roslin nie lubi sie nawzajem. Rosnąc przy sobie nie osiagaja pełengo rozwkitu. Tak nam podobierali gatunki że wszystko rośnie bujnie i szybko a symbiozę aż czuje się w powietrzu :). No ale to chyba normalne jak sie zatrudnia fachowców.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015