#2016-09-15 00:50:28 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Witajcie moi drodzy. Sprowadziła mnie tutaj sprawa, która mi nie daje żyć ostatnio. Tyle się w ostatnim czasie mówi o tym całym coachingu, a ja nie mam pojęcia co to jest. Znajomi mówią, że chodzą do coacha i on im pomaga i w ogole, a ja nie wiem o co chodzi zupełnie. Taka zielona jestem. No nie wiem co, a internet jakoś niezbyt i pomaga, dając tylko do zrozumienia, że to jakieś gadki dla ludzi, które pomagają się zmotywować i tyle. Zmotywować to ja się sama w domu mogę, jak mi dobrze pójdzie. To o co dokładnie z tym chodzi, ktoś coś może wie?
#2016-09-15 01:21:57 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

To nie do końca jest tak, że tylko gadki motywacyjne, bo coach naprawdę robi wiele rzeczy. Pomoże Ci na pewno odnaleźć samą siebie. Będzie z Tobą rozmawiał w taki sposób, że pozwoli Ci odnaleźć na nowo Twoje życiowe cele, jeśli będziesz miała wrażenie, że się trochę pogubiłaś, albo takimi jeszcze właśnie sprawami się zajmuje. Ogólnie polecam współpracę
#2016-09-15 02:52:49 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Też by warto to wziąć pod uwagę, że coraz częściej się decydują na coacha w firmach, bo pomaga jakoś utrzymać pracowników w ryzach. Zwłaszcza jak zatrudniamy parę osób, o których na przykład nic nie wiemy, bo są skryte. To taki pomaga się otworzyć, lepiej poznać, co też wpływa na to, że po prostu lepiej wszyscy pracują ze sobą
#2016-09-15 03:02:36 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

To teraz już wiem coś więcej, będę musiała to przemyśleć i może kogoś dobrego znaleźć dla siebie, bo to świetna sprawa jest tak wnioskuję z tego, co mi tutaj piszecie w odpowiedziach na mój post
#2016-09-15 04:40:58 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

No jest świetna sprawa. Coraz więcej ludzi się decyduje na prywatnego mentora i coacha, który pozwala im odkryć siebie i ich prawdziwe i ukryte do tej pory pragnienia. Rzeczywiście o wiele łatwiej jest się wtedy zmotywować i zająć samym sobą i swoją pracą
#2016-09-15 05:36:37 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Dobra, dobra, więcej mnie już namawiać nie trzeba, wszystko zrozumiałam, biorę :
#2016-09-15 06:42:41 

Heros

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Działdowo

Wiek: 56

Daj potem koniecznie znać czy widzisz po sobie jakieś efekty rozmowy z coachem! :D
#2016-09-15 08:49:31 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Nie ma sprawy, odezwę się kiedyś tam i owszystkim opowiem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015