#2016-09-09 07:12:23 

BananowaKasia

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Mam trocheodlozonych pieniędzy i myślałam, żeby je zainwestowac zwyczajnie. Jeszcze na to dokladniepomyslu nie mam, ale cos już się powoli klaruje :P No, ale myślałam, żeby spróbować poza granicami Polski. Bo troche mam malo przekonania do polskiego systemu. Bo wolałabym placic nieco mniej dla panstwa :P Czy może wy prowadziliście firmy za granicą? Jak wygląda prowadzenie firmy na Kostaryce i Panamie?
#2016-09-09 07:41:58 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

To naturalne ze nie chcesz płacić niewiadomo ile. Po prostu udaj się do kogos kto zna prawo tych panstw i ci powie gdzie co możesz zrobic.
#2016-09-09 08:33:49 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

Jak jest duzy ZUS w Polsce to teraz jest sporo firm które pomagaja zakładać firme za granica w tej Ameryce Srodkowej i nie tylko. Jedna z nich jest Panama-Omnibus.com i oni oferują pomoc jak zakładasz w tej Panamie czy Kostaryce. Po prostu prawnie dokumentację pomagają ogarnąć. Moja siostra u nich była i teraz ma firme na Kostaryce. No ale zarzadzaniazPolski. Jak chciałabys ogarnąć firme na Kostaryce to tu masz info panama-omnibus.com/zakladanie-firmy-na-kostaryce.php i mozesz sobie poczytac nieco co się z tym wiąze. Ale jeśli wolisz Panamę, to zajrzyj tu panama-omnibus.com/zakladanie-firmy-panama.php i sprawdz jakie ,,ulgi” ma przedsiebiorca tam.
#2016-09-09 11:15:48 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

To jest tak ze wazne jest to gdzie będziesz handlowac :P Jak w Panamie to placisz podatki a jak nie w Panamie, to nie placisz. Tam jest o tyle dobrze ze nie masz sprawozdań z dochodu rocznego no i panstwo ufa ludziom. Wiec może warto spróbować.
#2016-09-09 12:44:47 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Najlpeiejisc do prawnika lub kogos kto zna prawo tych panstw. Bo ten raj podatkowy to jedno bo sa jeszcze wymagania ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015