#2016-09-01 13:12:46 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Dzień dobry. Wypadek na drodze mnie dopadł nagle i niespodziewanie. Nadszedł normalnie jak hiszpańska inkwizycja, której się nikt nie spodziewał. Najbardziej mnie tylko w tym wszystkim wkurza to, że płacę cholernie wysokie składki, wina tego wypadku nie była moja tylko sprawcy a ta moja ubezpieczalnia nie chce mi dać mojej kasy, która mi się normalnie należy…
#2016-09-01 14:12:49 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Ooo, kolego. No tak oni robią i nic nie zrobisz. W tej sytuacji polecam zrobić odkupienie odszkodowania do innej firmy, która Ci na pewno wypłaci odszkodowanie. Po prostu idziesz na przykład na stronę avistapolska.pl tam się z nimi kontkaktujesz i będziesz już wiedział w jaki sposób i co trzeba zrobić, żeby te Twoje pieniądze, które Ci się przecież należą odzyskać
#2016-09-01 16:53:53 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Rzeczywiście, mój znajomy ostatnio dostał za niskie OC odszkodowanie i tez właśnie w tej firmie załatwiał, żeby wyższe dostać. No ja nic nie dostałem, więc mam nadzieję, że się uda wywalczyć to co mi się należy, żeby chociaż ten mój samochód móc bez problemu naprawić, bo przecież brak mi już słów
#2016-09-01 17:13:10 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Na pewno się uda. Dla pewności wejdź jeszcze tu bezpośrednio na link avistapolska.pl/odszkodowanie-z-oc i tutaj już wszystko szczegółowo sobie na ten temat poczytasz ogólnie o odszkodowaniach i będziesz wiedział co i jak no i możesz zacząć działać dalej w tej sprawie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015