#2016-08-31 03:26:24 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

zastanawiam się nad wypadem w góry ale myślę kiedy będzie ku temu okazja, tj. kiedy najlepiej jechać w góry? No i czy bez problemu dostanę wygodną tanią kwaterę? Ktoś doświadczony się wypowie?
#2016-08-31 03:41:33 

Kate99

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Ełk

Wiek: 44

no nie ma co się zastanawiać :) ja jeżdżę zimą ale to dlatego, że kocham narty i śnieg. Co prawda z tym drugim bywa różnie, ale od czego jest sztuczny śnieg :) więc oczywiście, z mojej strony polecam zimę.
#2016-08-31 04:53:53 

421ON124

Użytkownik

Posty: 83

Skąd: Bartoszyce

Wiek: 34

jak się jedzie w góry noclegi są zwykle tanie i porządne. Jeżdżę od kilku dobrych lat do Białki. Tam mają bardzo fajny sąsiedzki klimat, poczujesz się jak u siebie gwarantuję. Niby tylko dwadzieścia kilosów od zakopanego, a zupełnie inaczej, mniej turystów, więcej spokoju. Więc myślę, że takie coś byłoby chyba najbardziej na tak dla ciebie.
#2016-08-31 07:53:37 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

ja tam lubię jesień i wiosne. Bo to takie miesiące że jest mniej ludzi kwatery tańsze widoki równie piękne. A rześko i przyjemnie bez jakichś zmian w temperaturach. W górach leczę się z bezsenności bo w mieście to nie zawsze idzie się wyspać a tam chociaż mam ciszę spokój inne powietrze polecam każdemu kto jest na bakier ze zdrowiem.
#2016-08-31 09:57:57 

DamaKaro

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Frombork

Wiek: 21

nie powinno być problemu z zakwaterowaniem. Niby sezon tam dłuższy, bo trwa jeszcze dodatkowo zimą ale najładniej jest chyba jesienią tak myślę. Nic tylko się spakować i jechać nie tracić czasu :) bo widoki są warte zobaczenia i zapamiętania naprawdę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015