#2016-08-23 02:42:48 

Kate99

Użytkownik

Cześć Wam. Tak jestem ciekawa.. jakie są Wasze ulubione preparaty zdrowotne? Macie jakieś zaufane specyifki które używacie i wpływają na Was dobrze? Nie będę ukrywała, że chciałabym sobie coś przetestować.. nigdy dość zdrowia w końcu ;) Doradźcie coś, na pewno sprawdzę wszystkie opcje i coś wybiorę dla siebie ;)
#2016-08-23 05:30:12 

421ON124

Użytkownik

ja polecam preparaty z ostropestem .. to jak dla mnie prawdziwe magiczny i niepowtarzalny środek. Można z jego pomocą naprawdę wyjść z wielu, rożnych dolegliwości. Osobiście, piję taki olejek z nim w składzie i zbawiennie to poskutkowało na funkcjonowanie mojego organizmu. Każdemu serdecznie polecam!
#2016-08-23 08:26:40 

MerceDres

Użytkownik

No ja też mega mocno polecam ten preparat. Tak w ogóle to mogę polecić genialną stronkę internetową, zioladar.com.pl ;) tam maja dosłownie wszystko jeśli chodzi o zdrowotne rzeczy tego typu. Często robię tam zakupy i ciągle trafiam na jakieś perełki.
#2016-08-23 09:39:04 

BananowaKasia

Użytkownik

Ja też mam duże zaufanie do tego typu preparatów ;) bez wątpienia potrafią one bardzo pomóc ;) szczególnie, że tego typu zdrowotne zioła, preparaty itp. od zawsze były stosowane i to one głównie leczyły większość dolegliwości naszych dziadków itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015