#2016-08-23 03:04:08 

Krzysztof

Użytkownik

Cześć orientujecie się czasem, który model wciągnika warto zakupić do pracy na budowie? Szukam czegoś niedrogiego co byłoby dobre i godne polecenia. Nie musi być markowe, ale też nie chciałbym kupić jakiegoś szajsu. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
#2016-08-23 03:31:53 

MerceDres

Użytkownik

Witaj. Według mnie najlepiej jest przejrzeć asortyment od producenta, bo to nigdy nie wiadomo. Nie kupowałbym z aukcji, bo tam też różnie sprzedają. Przejrzyj sobie też może tą stronkę bzut-czesci.pl może coś wyszukasz odpowiedniego dla siebie. Ja tam kiedyś kupowałem części do suwnic.
#2016-08-23 04:50:23 

Koniec

Użytkownik

Hejka. Dobry wybór. Podaję namiar na konkret bzut-czesci.pl/wciagniki-elektryczne-linowe/, uważam, że najlepsze są te elektryczne z linami. U znajomego taki wciągnik zadziałał najlepiej. Potrzebny mu był na budowie. Taki sprzęt w sumie każdemu może się przydać, więc dobrze, aby ktoś ze znajomych taki posiadał. Ja konkretnie polecam linowe.
#2016-08-23 05:41:05 

421ON124

Użytkownik

Siemka, ja tam nie uważam, żeby taki wciągnik był ok. Tym powinien się zając profesjonalista, który wie jak się tym posługiwać. Moim zdaniem powinieneś koniecznie napisać do producenta i wybadać co i jak.
#2016-08-23 08:05:57 

Heros

Użytkownik

Witam męskie grono. Wydaje mi się, że nie powinno być problemów ze znalezieniem sklepu gdzie wciągniki i osprzęt do tych urządzeń się znajdzie. Ja bym jeszcze poszukał w sklepach stacjonarnych by można było dotknąć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015