#2016-08-16 01:28:25 

Zmylona

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 50

hejka Wam ;) niedługo przyjeżdża do nas moja siostra z dzieciakami ;) tak sobie pomyślałam, że może wezmę wszystkich i pojedziemy do escaperoomu ;) co o tym myślicie? Znacie jakiś fajny escaperoom w Poznaniu? Najlepiej żeby miał jakieś fajne i przyjazne scenariusze dla młodszych też? Będę wdzięczna za Wasze rekomendacje i ogólnie porady ;)
#2016-08-16 02:39:48 

StrasznyDom

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Kielce

Wiek: 30

Jeśli chodzi o Poznań to śmiało mogę doradzić Ci znakomity escaperoom ;) byliśmy tam akurat całą rodzinką i bardzo fajnie spędziliśmy czas ;) akurat też szukałem ciekawego pomysłu na spędzenie wolnego czasu i okazało się, że taki escaperoom to był hit ;) także Tobie również polecam.. ;)
#2016-08-16 03:53:28 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

Ale wcześniej może poczytaj sobie, czy dany escaperoom obsługuje dzieciaki itp. ;) tutaj sobie znajdziesz np. info o jednym z lepszych escaperoomów w Poznaniu: escape room faq ;) dokładnie przestawione instrukcje, co i jak, regulamin itp.
#2016-08-16 04:58:01 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Ja bardzo mocno polecam scenariusz sierocińca w escape room darkhouse ;) Normalnie czad! Super zabawa i doskonały klimat ;) ja się mega bawiłem z moim młodszym bratem. Ogólnie to warto jak Ci nie odpowiada scneriusz, to zapoznać się z ich ofertą i nawjyzej dobrać coś bardziej pod młodszego odbiorcę ;)
#2016-08-16 05:26:09 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

Szkoda, że wcześniej nie wpadłam na to, żeby wziąć dzieci swojego brata do escaperoomu.. w domu się mega onudziły, a taka zabawa oparta na główkowaniu i rozwiązaywaniu zagadek dobrze im by na pewno zrobiła ;) no ale będę wiedziała na przyszłość
#2016-08-16 08:16:19 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

chętnie też bym się wybrała do escaperoomu ;) ale niestety, mało znajomych ostalo się w mieście w którym mieszkam i ciężko jest zgrać się w większą paczkę.. a samej jakoś tak średnio nie chce mi się isć
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015