#2016-07-27 07:17:19 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

Dzień dobry. Mam teraz mały problem. Jestem w mojej pracy odpowiedzialny za kilka rzeczy. Ale teraz się jeszcze dowiedziałem, że mam się zająć kartami charakterystyki, które tracą ważność czy coś. Trzeba je zaktualizować, dane odświeżyć czy coś. Po prostu muszą trafić do specjalistów, którzy się na tym znają i zrobią z nimi porządek. Tyle w temacie, ja się więcej na tym nie znam. Jak to w ogóle wygląda? Ktoś z Was może wie coś więcej na ten temat i coś powie albo doradzi?
#2016-07-27 09:10:35 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

A ogólnie wiesz, co to są te cały karty charakterystyki? Do czego służą i po są potrzebne?
#2016-07-27 09:21:42 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

No coś tam niby wiem, że to karta charakteryzująca substancję i że musi być ona zrobiona osoba dla każdej substancji, która może tam jakieś niebezpieczeństwo powodować. Jak coś jest żrące czy tam trujące to trzeba to zrobi, żeby się jakieś tam różne instytucje nie czepiały, że coś jest nie tak. No i standardy Unii Europejskiej trzeba spełniać. No tyle wiem
#2016-07-27 11:16:33 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Czyli jakieś tam ogólne pojęcie widzę, że masz. No w sumie to tyle wystarczy. Tylko jeszcze wiedzieć, że no właśnie one zczasami tracą swoją ważność i albo trzeba wyrabiać nowe albo w jakiś sposób właśnie przedłużyć ich ważność. Specjalne firmy na szczęście się tym zajmują już i samemu tam nic grzebać nie trzeba
#2016-07-27 12:35:28 

MerceDres

Użytkownik

Posty: 135

Skąd:

Wiek: 29

A może znasz jakaś firmę, która to robi właśie w taki profesjonalny sposób? Bo ja bym jednak nie chciał jakiejś firmie płacić, która fuszerę odstawi, tylko żeby było to porządnie zrobione…
#2016-07-27 13:53:59 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

Myślę, że coś tam się znajdzie. Sprawdź sobie stronę properfekt-msds.pl Myślę, że tam znajdziesz to czego szukasz bez problemu
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015