#2016-07-22 06:06:41 

DamaKaro

Użytkownik

Witajcie ludzie. Szukam pilnie kogoś, kto byłby w stanie odsprzedać ziemię pod zabudowę. Chodzi mi o tereny ciche, atrakcyjne, gdzie ewentualnie można by było pomyśleć coś z dalszą budową. Konkretnie chodzi mi o mały zajazd restauracyjny, myśleliśmy z żoną nad założeniem własnego, niedużego interesu. Potrzebny jest nam do tego grunt inwestycyjny. Jeżeli możecie coś polecić będzie mi bardzo przyjemnie. Miłego dnia.
#2016-07-22 07:18:47 

Zmylona

Użytkownik

Dzień dobry. Coś znalazłam dla Ciebie. Sprawdź sobie tutaj anna.com.pl/?pl_tarnowo-podgorne-rumianek-jankowice-lusowo,10. Wydaje mi się, że to znakomity pomysł na interes. Niestety nie znam się za bardzo na prowadzeniu interesu, ale miejsce wydaje mi się bardzo atrakcyjne.
#2016-07-22 07:34:30 

Krzysztof

Użytkownik

Cześć. Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego wy ludzie tak często rozważacie własne interesy skoro ich nawet poprowadzić nie potraficie. Najważniejsze to musicie przedyskutować z małżonką, czy nie ogarnął was słomiany zapał, bo zakup ziemi pod inwestycję a późniejszy brak chęci na wdrożenie tego wszystkiego jest dla mnie jedną wielką stratą czasu, pieniędzy i zdrowia. Na samym początku pomyśl nad biznesplanem, funduszami, bo sama ziemia to nei wszystko. Owszem atrakcyjne miejsce przyciąga uwagę ludzi, ale trzeba też mieć na to wszystko pomysł.
#2016-07-22 08:33:18 

421ON124

Użytkownik

Witam. A ja nierozumiem tego jak ktoś usilnie komuś coś obrzydza. Skoro założył temat znaczy, że myśli o tym poważnie, pewnie takie dyskusje mają już za sobą. Nie ma, co się wtrącać. Działki pod inwestycje znajdziesz u nich anna.com.pl/. Moim zdaniem jedna z lepszych opcji, tym bardziej, że prócz gruntu posiadają także obiekty, które być może mogłyby spełnić wasze oczekiwania. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015