#2016-07-19 06:50:50 

MerceDres

Użytkownik

Siemka, sprawa wyglada tak, pożyczyłem żonie samochod na zakupy i kiedy już wyjeżdżała z parkingu po skończonych zakupach prawie zderzyła się z innym autem, zeby tego uniknąć musiala gwałtowanie zahamować, efektem tego część zakupow wylądowała na tapicerce, w tym ciasto jagodowe, nie wiem teraz czym wywabić te okropne plamy z tapicerki, ratunku!!!
#2016-07-19 07:20:38 

Zmylona

Użytkownik

no ładnie zamiast martwic się, czy zonie się nic nie stalo, martwisz się o samochód! Typowy facet, nie ma co jedz na myjnie samochdwą tam ci pomogą.
#2016-07-19 09:26:02 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Nie musisz od razu na myjnie jechac ostatnio zamowiałem przez neta suszarki do rąk do firmowych toalet, bo stwierdziłem,że to chyba ekonomiczniejsze niż ciągle kupować ręczniki papierowe, i bardzo się zdziwiłem, ile jest teraz w ofercie piorących odkurzaczy, które mają róże programy, między innymi do prania tapicerek. Uzyj takiego odkrzacza pownno zadzałać
#2016-07-19 11:00:33 

Frontier

Użytkownik

Na plamy na tapicerce polecam Ci odwiedzić izi.sklep.pl/chemia-samochodowa,c52.html, znajdziesz tam różne środki czyszczące do samochodu, takich używająa tez na myjni, na pewno znajdziesz cos co pomoze wywabić plamy z tapicerki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015