#2016-06-30 07:53:19 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Witam wszystkich! Mam pytanie związane z meblowaniem mieszkania. Niedługo zacznie się u mnie poważny remont praktycznie całego mieszkania, na tyle, że wyprowadzam się do rodziców na jakiś czas. Będzie przy okazji inwestycja w nowe meble i tak się zastanawiam czy w ogóle warto kupować meble na zamówienie, takie pod konkretne wymiary? Mam niezbyt duże mieszkanie i ponoć dzięki temu można lepiej wykorzystać przestrzeń w tym mieszkaniu. Mogę prosić o Wasze opinie?
#2016-06-30 08:49:32 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Przy małym mieszkaniu faktycznie może to mieć jakiś sens, ja się specjalnie nad tym nie zastanawiałam, mieszka w domku jednorodzinnym i meble kupowałam takie standardowe, po prostu ze sklepowych wystaw.
#2016-06-30 11:05:20 

Czekistka

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Sopot

Wiek: 19

na pewno będziesz bardzo zadowolona z takiego rozwiązania, uwierz mi bo samm mam niewielkie mieszkanko. Ja jeszcze dodatkowo skorzystałem z projektów wnętrza w Krakowie, firma wykonała projekt aranżacji konkretnie pod moje wymagania i do tego pod powierzchnię mieszkania. W efekcie zrobiło się naprawdę wygodnie, szczególnie kuchnia jest u mnie super rozwiązania, a samo pomieszczenie naprawdę jest malutkie, jak widać da się ;)
#2016-06-30 12:03:11 

Krzysztof

Użytkownik

Posty: 140

Skąd: Cieszyn

Wiek: 45

no proszę, moja znajoma też zleciła aranżację wnętrza na terenie Krakowa, ja byłem zaskoczony z efektów takiego zabiegu, sam się teraz zastanawiam nad remontem bo moje mieszkanko też jest malutkie i naprawdę mało komfortowo się w nim coś robi.
#2016-06-30 12:38:35 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

O tej aranżacji wnętrza to szczerze nawet nie pomyślałam, brałam pod uwagę w zasadzie tylko po prostu nowe mebelki zrobione na zamówienie. Będę musiała o tym pomyśleć. Projektowanie wnętrz jest mi zupełnie obce, ani ja ani nikt w rodzinie nigdy z takiej opcji nie korzystał.
#2016-06-30 13:20:22 

Jaksiniowiec

Użytkownik

Posty: 121

Skąd: Częstochowa

Wiek: 33

Pamiętaj Koleżanko tylko, że jak już kupujesz takie meble na zamówienie to koniecznie coś porządnego, nie oszczędzaj i wybierz dobrą firmę. Tutaj ma to ogromne znaczenie, moja znajoma kupiła jakieś meble no name zrobione pod wymiar to szybko zaczęły się z tym robić poważne problemy.
#2016-06-30 14:45:07 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

spoko, dzięki za info ;) Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015