#2016-06-29 08:07:07 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Urządzam niedługo urodziny ale żadna firma cateringowa nie mogła mi pokazać takiej oferty, o jaką mi chodziło. Postanowiłem więc wynająć sobie kucharkę na ten dzień, która absolutnie fantastycznie gotuje i elegancko wszystko podaje. Mam tylko jej kupić składniki. No i mam klops bo nie wiem gdzie kupić kawior. Chciałem, żeby na przekąski do stolika z alkoholami były takie małe babeczki drożdżowe z kawiorem. Kiedyś takie jadłem na korporacyjnej imprezie za granicą i strasznie mi się to spodobało. Czy wy kupujecie kawior i gdzie?
#2016-06-29 10:28:33 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

To jest rewelacyjny pomysł, a jaki elegancki! Ja bym to jeszcze połączyła z odrobiną sosu kremowego z dodatkiem koperku – ty i twoi goście odlecicie z wrażenia. Tak czy siak, zobacz sobie w tym sklepie: esturian.pl/nasz-kawior/. Jest on bardzo delikatny w smaku i spokojnie można go podwać wszystkim, nawet tym wrażliwym na zapachy gościom. Nie ma zapachu więc nie ma problemu. Ja bylam uprzedzona do kawioru wiele lat aż tkoś mi podał ten kupiony na tej stronie. I się zachwyciłam.
#2016-06-29 10:46:53 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Ale ja myślałem, że dobry kawior jest tylko rosyjski, bo to ich wręcz potrawa narodowa. Nie miałem pojęcia, że w Polsce się go hoduje. I naprawdę jest taki dobry?
#2016-06-29 11:54:55 

Frontier

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Augustów

Wiek: 31

Żebyś wiedział. Od kiedy jest problem z rosyjskimi produktami, mogę z całą pewnością powiedzieć, że Polacy w niczym im nie ustępują jeśli chodzi o hodowlę. Przeczytaj sobie więcej tu esturian.pl/hodowla/ to sam zobaczysz, że warto. Ja się na inne nie przerzucam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015