#2016-06-22 01:32:08 

Koniec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Wszyscy szczęśliwi posiadacze basenów- mam pytanie o sam koszt wybudowania takiego niewielkiego basenu koło domu- czy to jest duży wydatek? Jestem praktycznie zdecydowany i mam odłożone środki, ale nie wybrałem jeszcze firmy więc się zastanawiam, czy moglibyście mi coś polecić konkretnego?
#2016-06-22 04:03:41 

PassujęTu

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Ełk

Wiek: 21

Kurcze wiesz co tak ciężko powiedzieć o kosztach jak nie wiem ani czy chcesz jakiś basen z bajerami czy nie, ani jaka jest wielkość itp. Mam basen no i nie jest to jakaś sprawa bardzo tania plus musisz go utrzymać, ale też nie jest tak, ze to luksus dla bogaczy! Doprecyzuj co będziesz chciał i wtedy mogę ci podac ile ja zapłaciłem
#2016-06-22 06:07:38 

Czarno-Biała

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Wrocław

Wiek: 36

To wszystko zależy od tego komu to zlecisz, bo są firmy które naciągają i są uczciwi- jak wszędzie. Ja miałam szczęście, bo trafiłam na taką firmę spod Poznania Bio Baseny. Polecili mi ją znajomi, którzy do pensjonatu budowali wanny jacuzzi i brodziki dla dzieci i naprawdę dobrzy fachowcy- przede wszytkim robota jest wykonana solidnie, basen mam zabezpieczony specjalną chemią itp. No i cena- w porównaniu do wszystkich konkurencyjnych firm to naprawdę mają dobry cennik- nigdzie indziej za taką dobra robotę nie policzyliby ci mniej według mnie… A o konkrety to już do nich dzwoń, telefon masz na ich stronie
#2016-06-22 07:56:17 

Kijek

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Jarocin

Wiek: 29

Ta firma co koleżanka wyżej poleciła to chyba jest znana z takich rozsądnych przy budowie basenu kosztów, bo wiem że rodzice mojej dziewczyny jak budowali u siebie wewnętrzy basen to też ja zachwalali. Ja akurat się decyduje na trochę mniejszą sprawę, bo jacuzzi koło domu, ale też im polecą bo u teściów naprawdę dobrą robotę zrobili :)
#2016-06-22 08:17:00 

Kupująca

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Płock

Wiek: 18

Nawet najmniejszy basen to drożyzna, ja nie wiem czemu ludzie się na to decydują chyba tylko dla szpanu. Można pojechać nad jezioro a nie się kisic w domu nad jakims basenem dwa na dwa metry
#2016-06-22 09:02:29 

Przedskoczka

Użytkownik

Posty: 116

Skąd: Iława

Wiek: 34

Ja gdzieś czytałam, że koszt takiego basenu to trzeba liczyć z 30 tysięcy złotych. Nie wiem czy to jest mało czy dużo- zależy tez od twoich zarobków itp. Wedlug mnie warto w taki basen zainwestować, bo to super miejsce na relaks i czas z rodzina, ale dobrze zastanow się nad tym komu to zlecisz, bo to taka inwestycja na całe zycie chyba w końcu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015